Piłka nożna. Holandia lepsza od Hiszpanów, remis Włochów i Anglików [ZAPIS MULTIRELACJI]

• wtorek, 31 marca 2015
  • KONIEC MECZU

90. min.

Na tym kończymy naszą multirelację. Zapraszamy na kolejne relacje w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

KONIEC. Belgowie w dziesięciu dowieźli 1:0 z Izraelem do końca.

KONIEC. Włochy - Anglia 1:1.

KONIEC. Holandia pokonała Hiszpanię 2:0.

• PILNE

Tymczasem sensacyjny wynik w meczu Portugalii z Wyspami Zielonego Przylądka! Gospodarze (bez Cristiano Ronaldo i wielu innych znanych zawodników) w 44. minucie przegrywają 0:2!

• 85. min.

Włochy - Anglia. Tu znacznie ciekawiej. Najpierw Buffon znów zatrzymał Rooneya, a następnie po ładnej akcji fatalnie uderzał Antonelli.

• 82. min.

Holandia - Hiszpania. Więcej zmian w składach niż sytuacji bramkowych. Najlepszą miał Wijnaldum ale uderzył w boczną siatkę.

• 79. min.

Włochy - Anglia 1:1. Jak padł gol? Akcja dwóch rezerwowych z Tottenhamu. Akcję zaczął Mason, ale gola zdobył Townsend po ładnym uderzeniu z dystansu.

• GOOOOOOL

79. min.

GOOOL! Włochy - Anglia 1:1!

• 70. min.

Włochy - Anglia. Żółta kartka dla Jonesa. Chwilę później Buffon zatrzymał piłkę po strzale Rooneya.

• Tymczasem w meczu eliminacji Euro 2016 Belgia prowadzi z Izraelem, ale gra w dziesięciu, po tym jak drugą żółtą kartkę zobaczył Kompany.

• 67. min.

Włochy - Anglia Tempo meczów spada, liczne zmiany. Tym razem Marco Verratti za Mirko Valdifioriego.

• 62. min.

Holandia - Hiszpania. Morata za Juanmiego.

• 62. min.

Holandia - Hiszpania. Wijnaldum wszedł za Sneijdera.

• 61. min.

Włochy - Anglia. Potrójna zmiana w zespole gospodarzy: Abate za Florenziego, Vazquez za Edera i Immobile w mijesce Pelle.

• 60. min.

Holandia - Hiszpania. Vitolo był faulowany tuż przed polem karnym. Pique uderzył płasko, Vermeer wypuścił piłkę z rąk, ale wciąż bez gola dla gości.

• 55. min.

Ross Barkley zmienił Theo Walcotta.

• 55. min.

Włochy - Anglia. Goście w natarciu, sytuacje zmarnowali Kane, a następnie Gibbs.

• 54. min.

Holandia - Hiszpania. Świetnej okazji dla Hiszpanów nie wykorzystał Bernat. W odpowiedzi znów śwoetne dośrodkowanie Sneijdera, po którym Martins Indi wyskoczył bardzo wysoko, ale uderzona przez niego głową piłka odbiła mu się pod nogami i przeszła nad poprzeczką.

• 50. min.

Włochy - Anglia. Świetna obrona Harta po strzale Edera. Pelle próbował dobić, ale bardzo niecelnie.

Holandia - Hiszpania. Dwie zmiany w zespole gości, David Silva wszedł w miejsce Isco, a Vitolo zmienił Pedro.

Włochy - Anglia W przerwie Kyle Walker wszedł za Clyne'a.

• 45. min.

Przerwa. Po pierwszych połowach Holandia prowadzi z Hiszpanią 2:0, a Włosi z Anglikami 1:0. W jedynym meczu eliminacyjnym euro 2016 Belgowie prowadzą 1:0 z Izraelem.

• 44. min.

Michael Carrick wszedł w miejsce Smallinga.

• 40. min.

Holandia - Hiszpania. Goście bez pomysłu, bezbarwni. Próbują atakować, ale robią to wyjątkowo nieskładnie.

• 36. min.

Tym razem ukarany Pelle.

• 32. min.

Włochy - Anglia. Żółtą kartkę obejrzał Gibbs który sfaulował Valdifioriego.

• 31. min.

Holandia - Hiszpania. Goście zmarnowali dwie dobre okazje. Najpierw Vermeer obronił strzał Pique, a potem zatrzymał piłkę uderzoną przez Pedro.

• 29. min.

Włochy - Anglia 1:0! Jak padł gol? Po zagraniu Chielliniego Pelle lekkim strzałem przeniósł piłkę nad Hartem.

• GOOOOOOL

29. min.

GOOOOL! Włochy - Anglia 1:0!

• 23. min.

Włochy - Anglia. Gospodarze grają w mocno eksperymentalnym składzie. Najwięcej bramek w kadrze z obecnych na boisku ma na koncie... Chiellini. Obrońca Juventusu trafił sześć razy.

• 21. min.

Włochy - Anglia. Coraz ciekawiej. Dobre okazje dla gospodarzy zmarnowali Parolo i Eder, po czym Rooney uderzył w poprzeczkę. Wciąz bez bramek.

• 16. min.

Holandia - Hiszpania 2:0. Jak padł gol? Willems podał w polu karnym do Klaassena. Pierwsze uderzenie pomocnika Ajaksu odbił De Gea, ale przy dobitce nie miał szans.

• GOOOOOOL

16. min.

GOOOL! Holandia - Hiszpania 2:0!

• 13. min.

Holandia - Hiszpania 1:0. Jak padł gol? Sneijder świetnie dośrodkował z lewej strony, najwyżej wyskoczył Stefan de Vrij i głową umieścił piłkę w bramce. De Gea nie miał szans.

• GOOOOOOL

13. min.

GOOOL! Holandia - Hiszpania 1:0!

• 9. min.

Włochy - Anglia. Od początku goście w natarciu. Bardzo aktywny jest prawy obrońca Nathaniel Clyne.

• 7. min.

Holandia - Hiszpania. Świetnie uderzał Depaya, piłka wpadłaby tuż przy słupku gdyby nie kapitalna interwencja De Gei, który wyciągnął się w powietrzu i zatrzymał piłkę.

• 4. min.

Holandia - Hiszpania. Po błędzie Willemsa w dobrej sytuacji znalazł się Isco, ale sędzia uznał, że był na spalonym.

• 1. min.

Holandia - Hiszpania. W ataku Hiszpanów debiutuje Juanmi z Malagi, który gra tylko dlatego, że ze składu wypadł Diego Costa.

• Skład Holandii: Vermeer - Janmaat, De Vrij, Martins Indi, Willems - Blind, Klaassen - Depay, Sneijder, Narsingh - Huntelaar

Skład Hiszpanii: De Gea - Carvajal, Pique, Albiol, Bernat - Cazorla, Mario Suarez, Fabregas - Isco, Juanmi, Pedro

• Skład Włochów: Buffon - Bonucci, Ranocchia, Chiellini - Darmian, Soriano, Valdifiori, Parolo, Florenzi - Eder, Pelle

Skład Anglii: Hart - Clyne, Smalling, Jagielka, Gibbs - Jones, Delph - Walcott, Rooney, Henderson - Kane

• Skład Izraela: Marciano - Dgani, Ben Haim, Gershon, Ben Harush - Yeini, Biton, Natcho - Zahavi, Hemed, Sahar

Skłąd Belgii: Courtois - Alderweireld, Kompany, Lombaerts, Vertonghen - Fellaini, Nainggolan, Witsel - De Bruyne, Benteke, Hazard

• O 20.45 zacznie się mecz Izrael - Belgia w eliminacjach Euro 2016 oraz mecze towarzyskie Holandia - Hiszpania i Włochy - Anglia.

• W zakończonym meczu towarzyskim Szwajcaria zremisowała 1:1 z USA. W ciekawych trwających meczach Szwecja prowadzi 2:1 z Iranem (gol i asysta Zlatana Ibrahimovicia), a Rosja remisuje 0:0 z Kazachstanem.