Euro 2012 na żywo - dzień 15.

Relacja
Tabela

Euro 2012 na żywo - dzień 15.

 • piątek, 22 czerwca 2012
 • Niewrzucenie przez nas na koniec tej relacji tego skeczu byłoby niespodzianką nie mniejszą, niż obecność Beckenbauera w drużynie niemieckiej. Zjednoczone redakcje Z czuba.pl i Sport.pl dziękują za uwagę i zapraszają na wieczorną relację z meczu Niemcy - Grecja. Oraz na jutrzejszą relację z dnia na Euro 2012 - już od 10.00. A teraz mecz. Wieczorny również może zakończyć się dzięki jednej akcji.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Wiemy, że o pieniądzach w kontekście dzisiejszego meczu mówi się dużo. Ale o pieniądzach bezpośrednio związanych z piłką nożną mówi się nieco mniej.

  Ćwierćfinał Grecja - Niemcy. Dwie ligi, dwa światy

  Kiedy greckie kluby idą do banku po pożyczki, zespoły Bundesligi lokują tam swoje zyski. W piątek bogaci Niemcy zagrają z biednymi Grekami w ćwierćfinale Euro.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Gdyby mi powiedział, że nie gram, dotknęłoby mnie to - powiedział przed dzisiejszym meczem Mario Gomez. Czy mamy wobec tego rozumieć, że dziś poczuje się dotknięty? Niemcy jak do tej pory w zasadzie nie mają słabych punktów, więc może najwyższy czas na jakąś awanturkę.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Na czele młodych gwiazd stanie jednak weteran - 34-letni Klose, którego zamach przed uderzeniem piłki przypomina ruchy słynnego Tsubasy Oozory

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Młode niemieckie gwiazdy są głodne gry. Loew najpewniej posłucha wołań utalentowanej młodzieży i dziś będziemy mogli doświadczyć ile Goetze, Kross, Reus, Schuerrle

  Niemcy na Euro 2012. Czy Joachim Löw da szanse młodzieży?

  Mario Götze i Marco Reus są gwiazdami Bundesligi, ale na Euro nie zagrali jeszcze nawet minuty. Na swoją rolę w zespole narzeka także Toni Kroos, a niemiecka prasa zastanawia się, czemu trener Joachim Löw nie sięga po swoje młode gwiazdy?

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Wujek Dobra Rada zdradza:

  ”Mówiłem Mario Balotellemu, by nie był wrzodem na tyłku”

  Rozmów na temat Mario Balotellego, gwiazdy reprezentacji Włoch, ciąg dalszy. O kontrowersyjnym napastniku Manchesteru City wypowiedział się jego klubowy trener Roberto Mancini.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Dzisiejszy mecz to także okazja dla komentatorów, żeby sobie efektownie połamać języki i poprzekręcać nazwiska. Choć niektórzy komentatorzy próbują tego uniknąć i się przygotowują.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Oczywiście, ilu ekspertów, tyle opinii. Nasze koleżanki z serwisu Ciacha również omawiają mocne i słabe strony obu drużyn. Napisalibyśmy, że ich wnioski są całkowicie odmienne od naszych, ale są zaskakująco zbliżone.

  Niemcy - Grecja: Ciachowe konfrontacje na szczycie

  ale my też musimy wyrazić swoje zdanie w kwestii dzisiejszego ćwierćfinału. Zresztą, jakie zdanie, zdecyduje różowe boisko i błądzące swoimi drogami prawidła ciachowej logiki.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Czas chyba wrócić do wieczornego meczu. I przedstawić mocne i słabe strony obu drużyn.

  Konfrontacje na przedpolu: Niemcy - Grecja

  Zapraszamy do zapoznania się z prognozą niesportową wieczornej, ćwierćfinałowej batalii pomiędzy naszymi sąsiadami geograficznymi, a naszymi sąsiadami z grupy A podczas Euro 2012. Batalia na przedpolu zacięta, a zwycięzca wyłoniony o błysk brody znanego filozofa.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Dobre warunki fizyczne i wszechstronność, nie wspominając o niskiej cenie, czynią z niego atrakcyjną propozycję transferową - Angielscy dziennikarze chyba niezbyt skrupulatnie oglądali mecze grupy A...

  Premier League. Plotka transferowa: Sebastian Boenisch na celowniku Newcastle United

  Sebastian Boenisch na boiskach Premier League? Zainteresowane sprowadzeniem obrońcy reprezentacji Polski jest Newcastle United - informuje „Daily Mail”

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Przerywamy program o reprezentacji Niemiec, która wygląda inaczej, niż do tej pory, żeby pokazać coś absolutnie niespotykanego. Petr Cech bez kasku.

  Piłkarze reprezentacji odjechali dzisiaj z Wrocławia pożegnani przez kibiców między innymi machaniem rąk. Na zdjęciu odjeżdżający Czesi i machająca ręka.

  Czescy piłkarze pożegnali się z kibicami śpiewając im "Polska, biało-czerwoni". Było wiele wzruszeń.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Jeśli Joachim Loew faktycznie zdecyduje się na taki hazard, to chwila może być historyczna. Z teki nieredakcyjnego statystyka i historyka w jednym:

  I mielibyśmy polski rekord na Euro.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Wygląda na to, że brak Gomeza to nie jedyna zmiana w składzie Niemców na dzisiejszy mecz. Dziennikarz CNN twierdzi, że Joachim Loew zamierza podłubać w składzie znacznie głębiej - wylatują też Mueller i Podolski, wskakują Reus i Schuerrle.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Po nieudanych dla Polski eliminacjach do MŚ w RPA Andrzej Juskowiak parafrazując słowa Leo Beenhakkera stwierdził, że ze wstydu najchętniej schowałby się do drewnianego domku. Po odpadnięciu Szwedów z Euro, Ibrahimović poszedł krok dalej - zamierza kupić wyspę i polować. Niczym Paweł Janas

  A jeśli macie ochotę zapoznać się z większą liczbą pomysłów Zlatana, a także z jego charakterem pisma - możecie to zrobić dzięki naszemu konkursowi. Na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, w którym można wygrać książkę "Ja, Ibra" z autografem Zlatana Ibrahimovicia.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Kończąc temat Cristiano Ronaldo - na Sport.pl można wziąć udział w ostatecznej batalii i naszym drugim sporcie narodowym po grillowaniu, czyli internetowym sondażu. Wejść warto już choćby to po, żeby zobaczyć takie dziwo.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Standard w naszych realiach. Zagraniczny trener, z którym PZPN negocjuje kontrakt dowiaduje się o tym jako ostatni...

  Reprezentacja Polski. Vogts zaskoczony. "Nikt się ze mną nie kontaktował"

  Berti Vogts jest zaskoczony spekulacjami mówiącymi o tym, że miałby zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Według prezesa Grzegorza Laty niemiecki trener jest jednym z dwóch głównych kandydatów do zastąpienia Franciszka Smudy.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • A na naszym poletku gorzeje dyskusja na temat nowego selekcjonera. Spec od szkolenia młodzieży poleca Fornalika, sam Lato mówi, że zadzwoni jeszcze do Lenczyka. A może najlepszy byłby model skandynawski - duet Lenczyk-Fornalik?

  Michał Globisz: Waldemar Fornalik idealny. Berti Vogts nie ma się czym pochwalić

  Rozważania o tym, kto powinien zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, są coraz bardziej gorące. Mówi się, że PZPN wybierze kogoś z dwójki Waldemar Fornalik - Berti Vogts. Trener Michał Globisz nie ma wątpliwości. - Fornalik to idealny kandydat - mówi w rozmowie z Trojmiasto.sport.pl.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Joe Hart stwierdził ostatnio, że oglądał piłkarzy Włoch wykonujących rzuty karne na YouTube. Na wypadek gdyby nagle zapomniał, którą stronę bramki upodobał sobie Balotelli i czy De Rossi często mierzy pod poprzeczkę, angielscy dziennikarze przygotowali mu małą ściągawkę:

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Klose bronią na Greków? Ciekawe co na to Gomez, który ma chrapkę na koronę króla strzelców...

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Łączą ich cechy charakteru, sukcesy i... nienawiść ze strony kibiców. Dlaczego fani tak ciężko znoszą wielkie czyny wielkich indywidualistów?

  Cristiano Ronaldo i LeBron James. Dlaczego ludzie tak nienawidzą "Krystyny”

  Najlepszy i najdroższy piłkarz świata. Najlepszy i najcenniejszy koszykarz świata. W czwartek wieczorem dokonali wielkich rzeczy. Ale na Stadionie Narodowym w Warszawie za każdym razem, gdy Ronaldo dotykał piłki, polscy kibice z pasją gwizdali i buczeli. Tak samo dzieje się na dziesiątkach stadionów w całej Europie. LeBron James słyszy buczenie w całej Ameryce poza Florydą. Właściwie dlaczego ich tak nienawidzimy?

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Warszawa: Chłopcy z Portugalii nie tracą czasu. Większość z nich chce być nowym Ronaldo więc każda pora i każde miejsce na grę w piłkę są dobre.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Użytkownik bebek99 pisze: powiedzmy sobie szczerze, ogromną rolę w tym w jaki sposób odbierany jest Ronaldo odgrywają tez media. Bebku99, jak mawiał niedoszły gwiazdor polskiej sceny politycznej: Do tego oni są, od tego są oni...

  Euro 2012. Dlaczego Polacy gwiżdżą na Ronaldo? Czytelnicy Sport.pl: Bo to arogant i mu zazdrościmy

  Podczas ćwierćfinałowego meczu między Czechami a Portugalią w Warszawie kibice wygwizdali strzelca jedynego gola Cristiano Ronaldo. Dlaczego gwiazdor Realu Madryt jest tak bardzo przez Polaków nielubiany? „Bo jest arogantem i symulantem” - piszą nasi czytelnicy. Ale są i głosy, że za Polakami przemawia zwykła zazdrość

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Choć kadra Bilka nie zdobyła medalu, na turnieju nie zawiodła: spełniła cel, jakim było wyjście z fazy grupowej i wraca do domu w chwale - pisze czeski "Sport". Hmmm... Jakże cienka jest granica pomiędzy klęską a wielkim sukcesem. Jeden gol Jiracka wyniósł pod niebiosa jednych, tłamsząc drugich.

  Euro 2012. Czeska prasa: ćwierćfinał był ponad siły reprezentacji

  Cristiano Ronaldo posłał Czechów do domu, a ćwierćfinał mistrzostw Europy był ponad siły reprezentacji - twierdzi piątkowa prasa w Pradze. Gazety są jednak zgodne: piłkarze Michala Bilka nie zawiedli.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • No! Przynajmniej opaleniczaninowi nie w głowie gwizdanie

  Portugalia otwiera swój sobotni trening w Opalenicy

  - Mieszkańcy Opalenicy naprawdę są dumni, że Portugalczycy są właśnie w naszym mieście. Po tym jak z mistrzostw odpadła Polska, stali się oni taką naszą zastępczą reprezentacją - powiedziała Magdalena Konieczna, rzeczniczka zespołu gminnego ds. Euro.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Na naszym profilu na facebooku trwa gorąca dyskusja na temat Cristiano Ronaldo i nienawiści do jego osoby. Przytoczyliście wiele ciekawych argumentów, ale wydaje nam się, że problem wciąż pozostaje niewyjaśniony.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Tako rzecze Maradona: Jeżeli 300 Spartan potrafiło zatrzymać 10 tys. Persów pod Termopilami, to 11 Greków jest dziś w stanie zatrzymać 11 Niemców! To kolejny przykład tego, że wiedza nie zawsze idzie w parze z piłkarskim talentem...

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Powodów niechęci do Ronaldo może być kilka. Ten lansowany przez samego Ronaldo jest taki, że ludzie zazdroszczą mu pieniędzy i sławy. Ten lansowany, przez kibiców Realu jest taki, że świat go nienawidzi, ponieważ jest indoktrynowany przez imperium Barcelony i Messiego, które zatruwa ujęcia wody pitnej żelkowymi misiami o kolorach bordowym i granatowym. Jest też wersja lansowana przez agenta Foxa Muldera, że to przez kosmitów, wersja Don Kichota, że to przez wiatraki, wersja Dana Browna, że to przez Iluminatów i wersja Jacka Gmocha, że he he he. A jaka jest wasza?

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Z drugiej strony - liczby liczbami, dobrość dobrością, a miłości Ronaldo nie wzbudza, przynajmniej nie w Polskich kibicach. Już drugi raz grał na Stadionie Narodowym i drugi raz był okrutnie wygwizdywany. A my zastanawiamy się, dlaczego? Jasne, wrażenia najsympatyczniejszego faceta świata nie sprawia, ale żeby aż tak?

  Euro 2012. Ronaldo wygwizdywany na Stadionie Narodowym podczas ćwierćfinału

  Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo może nie mieć dobrych wspomnień ze Stadionu Narodowego w Warszawie. Gra tutaj po raz drugi i po raz drugi jest wygwizdywany przez polskich kibiców.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Wątpliwości wątpliwościami, a liczby mówią, że Ronaldo daje radę - jeszcze tylko dwóch bramek mu brakuje, do tego, żeby zostać (współ)liderem strzelców Mistrzostw Europy wszech czasów. I jeśli Michel Platini szybko czegoś nie wymyśli, na przykład zakazu wystawiania w Mistrzostwach Europy zawodników, których nazwisko rymuje się z "Donaldo" - może stracić samodzielne prowadzenie jeszcze podczas tego turnieju.

  Po ćwierćfinale Euro 2012 Cristiano Ronaldo goni Michela Platiniego

  Portugalczyk Cristiano Ronaldo golem w meczu z Czechami wyszedł na drugie miejsce w klasyfikacji strzelców w historii Mistrzostw Europy.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Powyższa grafika pokazuje jak szybko można korzystnie zmienić obraz swojej gry. Przez pierwsze 24 minuty Ronaldo i spółka mieli trudności z wykonaniem celnego podania. W ostatnich dwudziestu minutach byli w tym elemencie niemal bezbłędni! Portugalskie media rozłożyły wczorajszy mecz na czynniki pierwsze

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Chłopakowi dostaje się za mecz z Portugalią, ale prawda jest taka, że Gebre Selassie rozegrał dobry turniej. Dlatego też od nowego sezonu będzie walczył o mistrzostwo Bundesligi

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • BBC wymienia listę zasług Ronaldo (największa liczba strzałów w turnieju od 1980 roku, prowadzenie w klasyfikacji strzelców, itd.) ale podkreśla też, że Portugalia to dużo, dużo więcej niż tylko CR7

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • - Przed starciem z nim śpię spokojnie. Ronaldo na pewno nie zrobi ze mnie na boisku głupka - mówił przed wczorajszym meczem obrońca Czechów Theodor Gebre Selassie. Rzeczywistość okazała się inna... - Gebre Sellasie w tej akcji popełnił błąd. Miał szybciej zbiec do środka, tak by mieć Ronaldo przed sobą - ocenił - bądź co bądź ekspert TVP - Andrzej Strejlau

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Ronaldo, krytykowany po dwóch pierwszych meczach póki co robi wszystko, co powinien robić lider. Czyli prowadzi drużynę do zwycięstw wtedy, kiedy jest to absolutnie koniecznie i kiedy nikt inny nie daje rady. Najpierw dwiema bramkami rozstrzelał Holendrów i wyprowadził Portugalię z grupy śmierci. Teraz ostrzeliwał Czechów tak długo, aż wprowadził reprezentację do półfinału. Mało?

  Portugalia w półfinale Euro 2012. Prywatna misja Ronaldo - chce wyprzedzić Messiego

  To była długimi okresami samotna walka jednego Portugalczyka z jedenastoma Czechami. Najpierw wydawało się, że zostanie królem słupków, aż w końcu przebił się do siatki, a faworyci przebili się do półfinału. Ale Ronaldo ma też na Euro prywatną misję - chce wyprzedzić Leo Messiego... - pisze ze Stadionu Narodowego komentator Sport.pl i Gazety Wyborczej Rafał Stec.

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
 • Piętnastego dnia Euro 2012 witają połączone siły redakcji Z czuba.pl i Sport.pl, które przeplatając głupie żarty z poważnymi analizami i podkładanie pinezek na krzesłach z cytowaniem Seneki postarają się poszukać odpowiedzi na kilka nurtujących nas wszystkich pytań. Na przykład gdzie jest Bursztynowa Komnata? Dokąd tupta nocą jeż? Co było atu w Monachium? I może jeszcze czy Cristiano Ronaldo udowodnił już, że nie jest wielbłądem tylko wielkim piłkarzem, czy jeszcze nie?

  www.sport.pl
  Euro 2012 na żywo - dzień 15.
-
Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia