Euro 2012. Lato: Nie logowałem się na stronie, bilety dostanę z innej puli

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato, przyznał rano na antenie Radia Zet, że nie próbował się logować na stronie UEFA przeznaczonej do zakupu biletów na Euro 2012. - Będę miał je z innej puli - przyznał szef futbolowej centrali.
Na pytanie, czy prezes logował się na stronie UEFA, ten wybuchnął rubasznym śmiechem: - Panie redaktorze z rana z przyjemnością słucham dobrych żartów. Nie logowałem się, niestety ja będę miał z innej puli bilety - przyznał z rozbrajającą szczerością Lato.Zamieszanie z biletami

Mimo, że zamówienia będzie można składać od godziny 16, to zalogowanie się na stronie biletowej jest sporym problemem. "W tej chwili zbyt wiele osób próbuje wejść na portal biletowy UEFA EURO 2012" głosi komunikat wyświetlający się na stronie.

- Strona zrobiła nam psikusa - potwierdził w rozmowie ze stacją TVN rzecznik prasowy Euro 2012 Polska Juliusz Głuski. - To jakieś lekkie zapychanie systemu. To nie nasza wina. Serwery są w Szwajcarii. Po prostu są przeciążone. Czytaj więcej problemach ?

Ile za bilety na Euro?

Prezes Lato uniknie wydatku na zakup biletów, których ceny mieszczą się w przedziale od 30 do 600 euro. Przy ustalaniu cen brano - jak zapewnia UEFA - możliwości finansowe mieszkańców krajów-gospodarzy. Najtańsze bilety będą o 50 proc. tańsze od tych na Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii. Bilety trzeciej kategorii na mecz finałowy będą kosztować tylko 50 euro. Czytaj więcej o cenach ?

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o biletach

Chcesz zamówić bilety na Euro 2012, ale nie wiesz jak? Nie wiesz ile możesz i na jakie mecze? Jakie masz w ogóle szanse? Przygotowaliśmy odpowiedzi na wiele pytań dotyczących wejściówki na spotkania mistrzostw. Odpowiedzi wszystkie pytania znajdziesz na Sport.pl ?

Wszystko o Euro 2012 w specjalnym dziale Sport.pl ?