A. Simoncini - F. Vitaioli, D. Simoncini (61. Bacciocchi), A. Della Valle, D. Vannucci - M. Berretti, P. Mazza, C. Valentini, M. Marani (76. Gasperoni), M. Vitaioli (83. Ciacci) - A. Selva
Kartki:
H. Maduro - żółta.
Skład:
M. Stekelenburg - G. van der Wiel, H. Maduro, J. Mathijsen, E. Pieters - M. van Bommel, N. de Jong (45. van der Vaart), D. Kuyt (68. van Nistelrooy), W. Sneijder, E. Elia (59. Afellay) - K. Huntelaar
Klaas-Jan Huntelaar strzelił trzy bramki i poprowadził Holandię do wygranej 5:0 z San Marino. Po dwóch latach w kadrze znów zagrał Ruud van Nistelrooy, który ustalił wynik spotkania.
Holandia zagrała bez kontuzjowanych Robina van Persiego i Arjena Robbena, ale nie miała problemu z rozbiciem półamatorskiej reprezentacji San Marino.

Wynik otworzył w 16. minucie Dirk Kuyt, wykorzystując jedenastkę. Później swoją serię rozpoczął Huntelaar, który jeszcze przed przerwą podwyższył na 2:0, a w drugiej połowie dołożył kolejne dwie bramki kompletując hat-tricka.

Przypomniał o sobie wracający do kadry po dwuletniej przerwie 34-letni Ruud van Nistelrooy. Gracz HSV wszedł na boisko w 68. minucie i w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania.

Tak relacjonowaliśmy wszystkie spotkania eliminacji Euro 2012 »