Mistrzostwa Europy 1996 - eliminacje

Grupa 1

Izrael - Polska 2:1; Słowacja - Francja 0:0; Rumunia - Azerbejdżan 3:0; Francja - Rumunia 0:0; Izrael - Słowacja 2:2; Polska - Azerbejdżan 1:0; Rumunia - Słowacja 3:2; Polska - Francja 0:0; Azerbejdżan - Izrael 0:2; Azerbejdżan - Francja 0:2; Izrael - Rumunia 1:1; Rumunia - Polska 2:1; Izrael - Francja 0:0; Słowacja - Azerbejdżan 4:1; Polska - Izrael 4:3; Azerbejdżan - Rumunia 1:4; Francja - Słowacja 4:0; Polska - Słowacja 5:0; Rumunia - Izrael 2:1; Azerbejdżan - Słowacja 0:1; Francja - Polska 1:1; Polska - Rumunia 0:0; Słowacja - Izrael 1:0; Francja - Azerbejdżan 10:0; Izrael - Azerbejdżan 2:0; Słowacja - Polska 4:1; Rumunia - Francja 1:3; Azerbejdżan - Polska 0:0; Słowacja - Rumunia 0:2; Francja - Izrael 2:0.

1.Rumunia102118:9
2.Francja102022:2
3.Słowacja101414:18
4.Polska101314:12
5.Izrael101213:13
6.Azerbejdżan1012:29
Awans: Rumunia i Francja

Grupa 2

Cypr - Hiszpania 1:2; Macedonia - Dania 1:1; Belgia - Armenia 2:0; Armenia - Cypr 0:0; Dania - Belgia 3:1; Macedonia - Hiszpania 0:2; Hiszpania - Dania 3:0; Belgia - Macedonia 1:1; Cypr - Armenia 2:0; Belgia - Hiszpania 1:4; Macedonia - Cypr 3:0; Cypr - Dania 1:1; Hiszpania - Belgia 1:1; Armenia - Hiszpania 0:2; Dania - Macedonia 1:0; Belgia - Cypr 2:0; Armenia - Macedonia 2:2; Dania - Cypr 4:0; Macedonia - Belgia 0:5; Hiszpania - Armenia 1:0; Armenia - Dania 0:2; Macedonia - Armenia 1:2; Belgia - Dania 1:3; Hiszpania - Cypr 6:0; Armenia - Belgia 0:2; Dania - Hiszpania 1:1; Cypr - Macedonia 1:1; Cypr - Belgia 1:1; Dania - Armenia 3:1; Hiszpania - Macedonia 3:0.

1.Hiszpania102625:4
2.Dania102119:9
3.Belgia101517:13
4.Macedonia1079:18
5.Cypr10756:20
6.Armenia1055:17
Awans: Hiszpania i Dania

Grupa 3

Islandia - Szwecja 0:1; Węgry - Turcja 2:2; Szwajcaria - Szwecja 4:2; Turcja - Islandia 5:0; Szwajcaria - Islandia 1:0; Szwecja - Węgry 2:0; Turcja - Szwajcaria 1:2; Turcja - Szwecja 2:1; Węgry - Szwajcaria 2:2; Szwajcaria - Turcja 1:2; Węgry - Szwecja 1:0; Szwecja - Islandia 1:1; Islandia - Węgry 2:1; Islandia - Szwajcaria 0:2; Szwecja - Szwajcaria 0:0; Turcja - Węgry 2:0; Szwajcaria - Węgry 3:0; Islandia - Turcja 0:0; Węgry - Islandia 1:0; Szwecja - Turcja 2:2.

1.Szwajcaria81715:7
2.Turcja81516:8
3.Szwecja899:10
4.Węgry887:13
5.Islandia853:12
Awans: Szwajcaria i Turcja

Grupa 4

Estonia - Chorwacja 0:2; Słowenia - Włochy 1:1; Ukraina - Litwa 0:2; Estonia - Włochy 0:2; Chorwacja - Litwa 2:0; Ukraina - Słowenia 0:0; Ukraina - Estonia 3:0; Włochy - Chorwacja 1:2; Słowenia - Litwa 1:2; Włochy - Estonia 4:1; Chorwacja - Ukraina 4:0; Litwa - Chorwacja 0:0; Słowenia - Estonia 3:0; Ukraina - Włochy 0:2; Estonia - Ukraina 0:1; Litwa - Włochy 0:1; Chorwacja - Słowenia 2:0; Litwa - Słowenia 2:1; Estonia - Słowenia 1:3; Ukraina - Chorwacja 1:0; Estonia - Litwa 0:1; Chorwacja - Estonia 7:1; Litwa - Ukraina 1:3; Włochy - Słowenia 1:0; Chorwacja - Włochy 1:1; Słowenia - Ukraina 3:2; Litwa - Estonia 5:0; Włochy - Ukraina 3:1; Włochy - Litwa 4:0; Słowenia - Chorwacja 1:2.

1.Chorwacja102322:5
2.Włochy102320:6
3.Litwa101613:12
4.Ukraina101311:15
5.Słowenia101113:13
6.Estonia1003:31
Awans: Chorwacja i Włochy

Grupa 5

Czechy - Malta 6:1; Luksemburg - Holandia 0:4; Norwegia - Białoruś 1:0; Malta - Czechy 0:0; Norwegia - Holandia 1:1; Białoruś - Luksemburg 2:0; Białoruś - Norwegia 0:4; Holandia - Czechy 0:0; Malta - Norwegia 0:1; Holandia - Luksemburg 5:0; Malta - Luksemburg 0:1; Czechy - Białoruś 4:2; Luksemburg - Norwegia 0:2; Holandia - Malta 4:0; Białoruś - Malta 1:1; Norwegia - Luksemburg 5:0; Czechy - Holandia 3:1; Białoruś - Holandia 1:0; Norwegia - Malta 2:0; Luksemburg - Czechy 1:0; Norwegia - Czechy 1:1; Holandia - Białoruś 1:0; Luksemburg - Malta 1:0; Czechy - Norwegia 2:0; Białoruś - Czechy 0:2; Malta - Holandia 0:4; Luksemburg - Białoruś 0:0; Malta - Białoruś 0:2; Czechy - Luksemburg 3:0; Holandia - Norwegia 3:0.

1.Czechy102121:6
2.Holandia102023:5
3.Norwegia102017:7
4.Białoruś10118:13
5.Luksemburg10103:21
6.Malta1022:22
Awans: Czechy, Holandia (do barażu)

Grupa 6

Irlandia Płn. - Liechtenstein 4:1; Liechtenstein - Austria 0:4; Irlandia Płn. - Portugalia 1:2; Łotwa - Irlandia 0:3; Łotwa - Portugalia 1:3; Austria - Irlandia Płn. 1:2; Irlandia - Liechtenstein 4:0; Portugalia - Austria 1:0; Liechtenstein - Łotwa 0:1; Irlandia Płn. - Irlandia 0:4; Portugalia - Liechtenstein 8:0; Irlandia - Irlandia Płn. 1:1; Austria - Łotwa 5:0; Austria - Liechtenstein 7:0; Łotwa - Irlandia Płn. 0:1; Irlandia - Portugalia 1:0; Portugalia - Łotwa 3:2; Liechtenstein - Irlandia 0:0; Irlandia Płn. - Łotwa 1:2; Irlandia - Austria 1:3; Liechtenstein - Portugalia 0:7; Łotwa - Austria 3:2; Portugalia - Irlandia Płn. 1:1; Łotwa - Liechtenstein 1:0; Austria - Irlandia 3:1; Austria - Portugalia 1:1; Irlandia - Łotwa 2:1; Liechtenstein - Irlandia Płn. 0:4; Irlandia Płn. - Austria 5:3; Portugalia - Irlandia 3:0

1.Portugalia102329:7
2.Irlandia101717:11
3.Irlandia Płn.101720:15
4.Austria101629:14
5.Łotwa101211:20
6.Liechtenstein1011:40
Awans: Portugalia, Irlandia (do barażu)

Grupa 7

Walia - Albania 2:0; Gruzja - Mołdawia 0:1; Mołdawia - Walia 3:2; Bułgaria - Gruzja 2:0; Gruzja - Walia 5:0; Albania - Niemcy 1:2; Bułgaria - Mołdawia 4:1; Mołdawia - Niemcy 0:3; Walia - Bułgaria 0:3; Albania - Gruzja 0:1; Niemcy - Albania 2:1; Albania - Mołdawia 3:0; Gruzja - Niemcy 0:2; Bułgaria - Walia 3:1; Mołdawia - Bułgaria 0:3; Gruzja - Albania 2:0; Niemcy - Walia 1:1; Mołdawia - Albania 2:3; Bułgaria - Niemcy 3:2; Walia - Gruzja 0:1; Albania - Bułgaria 1:1; Niemcy - Gruzja 4:1; Walia - Mołdawia 1:0; Bułgaria - Albania 3:0; Niemcy - Mołdawia 6:1; Walia - Niemcy 1:2; Gruzja - Bułgaria 2:1; Albania - Walia 1:1; Mołdawia - Gruzja 3:2; Niemcy - Bułgaria 3:1.

1.Niemcy102527:10
2.Bułgaria102224:10
3.Gruzja101514:13
4.Mołdawia10911:27
5.Walia1089:19
6.Albania10810:16
Awans: Bułgaria, Niemcy

Grupa 8

Finlandia - Szkocja 0:2; Wyspy Owcze - Grecja 1:5; Szkocja - Wyspy Owcze 5:1; Grecja - Finlandia 4:0; Rosja - San Marino 4:0; Szkocja - Rosja 1:1; Grecja - San Marino 2:0; Finlandia - Wyspy Owcze 5:0; Finlandia - San Marino 4:1; Grecja - Szkocja 1:0; Rosja - Szkocja 0:0; San Marino - Finlandia 0:2; Grecja - Rosja 0:3; San - Marino - Szkocja 0:2; Wyspy - Owcze - Finlandia 0:4; Rosja Wyspy - Owcze 3:0; Wyspy Owcze - San Marino 3:0; Wyspy Owcze - Szkocja 0:2; San Marino - Rosja 0:7; Finlandia - Grecja 2:1; Finlandia - Rosja 0:6; Szkocja - Grecja 1:0; Wyspy Owcze - Rosja 2:5; Szkocja - Finlandia 1:0; San Marino - Grecja 0:4; Rosja - Grecja 2:1; San Marino - Wyspy Owcze 1:3; Rosja - Finlandia 3:1; Grecja - Wyspy Owcze 5:0; Szkocja - San Marino 5:0

1.Rosja102634:5
2.Szkocja102319:3
3.Grecja101823:9
4.Finlandia101518:18
5.Wyspy Owcze10610:35
6.San Marino1002:36
Awans: Rosja, Szkocja

Baraż:

Holandia - Irlandia 2:0