Euro 2016. Siostra Cristiano Ronaldo porównała go do Jezusa Chrystusa

- Bóg jest wielki i tak jak nasz zbawiciel Jezus Chrystus cierpiał na krzyżu za lepszy świat dla nas, Cristiano płakał z bólu niemożności udzielenia pomocy swoim kolegom z drużyny i ukochanym rodakom - napisała po finale mistrzostw Europy Katia Aveiro
Portugalia pokonała Francję 1:0 w finale Euro 2016 (gol Edera na początku drugiej części dogrywki), ale musiała radzić sobie bez kontuzjowanego Cristiano Ronaldo, który opuścił boisko z powodu urazu na samym początku spotkaniu po ostrym wejściu Dimitriego Payeta.

Łzy Ronaldo, który bardzo nie chciał opuszczać boiska, sprawiły, że jego siostra, Katia Aveiro, dostrzegła w całej sytuacji analogię do ukrzyżowania Jezusa.

- Łzy, którymi opłakiwałam mego zranionego brata, były jak sztylety wbijające się w serce. Wszyscy wypłakiwaliśmy z nim ogromny ból, który dzieliliśmy - napisała na Instagramie siostra Ronaldo.

- Ale Bóg jest wielki i tak jak nasz zbawiciel Jezus Chrystus cierpiał na krzyżu za lepszy świat dla nas, Cristiano płakał z bólu niemożności udzielenia pomocy swoim kolegom z drużyny i ukochanym rodakom.

- Ale Bóg jest sprawiedliwy i zasłużenie wznieśli trofeum, i spełnili marzenie; jesteśmy mistrzami - dodała.Ślub Ivanović i Schweinsteigera! Lewandowski gratuluje [ZDJĘCIA]