Euro 2016. Anna Lewandowska zrobiła sobie zdjęcie z... Cristiano Ronaldo! [ZDJĘCIE]

Polskim WAGs nie wystarczą już gwiazdorzy w domach. Druga połówka Arkadiusza Milika, Jessica Ziółek zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z Cristiano Ronaldo! Na fotografię z piłkarzem Realu Madryt załapały się również Anna Lewandowska oraz Anna Peszko.
Lewandowska zrobiła sobie zdjęcie z... Ronaldo! Każdy chce mieć fotkę z gwiazdorem Realu... Polskim WAGs nie wystarczą już gwiazdorzy w domach Takiej okazji nie można przegapić! Zdjęcia z Cristiano Ronaldo robią sobie nawet kibice wbiegający na boisko oraz młodzi wolontariusze obsługujący Euro 2016. W odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze znalazły się kobiety naszych piłkarzy - Anna Lewandowska, Anna Peszko oraz Jessica Ziółek, które od tej chwili mogą się pochwalić wspólnym zdjęciem z CR7. Ciekawe co na to ich wybrankowie? Przypomnijmy, że podczas Euro 2012 Anna Lewandowska poprosiła swojego męża Roberta o koszulkę Ronaldo, ale wtedy kapitan reprezentacji Polski odmówił argumentując, że to będzie dla niego niezręczne.

Takiej okazji nie można przegapić! Zdjęcia z Cristiano Ronaldo robią sobie nawet kibice wbiegający na boisko oraz młodzi wolontariusze obsługujący Euro 2016. W odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze znalazły się kobiety naszych piłkarzy - Anna Lewandowska, Anna Peszko oraz Jessica Ziółek, które mogą się pochwalić wspólnym zdjęciem z CR7. Ciekawe co na to ich ukochani?

 

Cristiano Ronaldo wraz z Anną Peszko, Jessicą Ziółek i Anną Lewandowską instagram.com/dzanila95

 

 

Przypomnijmy, że w 2012 roku Anna Lewandowska poprosiła swojego męża Roberta o koszulkę Ronaldo, ale wtedy kapitan reprezentacji Polski odmówił argumentując, że to będzie dla niego niezręczne. Więcej o tej historii przeczytacie TUTAJ .

 

Ronaldo zobaczył na zdjęciu Pazdana i zwariował. A Rybus żałuje [MEMY]