Sport.pl

Euro 2016. Zlatan Ibrahimović kończy karierę reprezentacyjną i... Świetna reklama!

Jak wyglądał powrót Zlatana Ibrahimovicia po ostatnim meczu reprezentacji do domu? Smutek i nadzieję próbował oddać szwedzki koncern motoryzacyjny Volvo, który nakręcił reklamę pokazujący emocje towarzyszące legendarnemu napastnikowi.
Przegrany mecz z Belgią był ostatnim w karierze reprezentacyjnej Ibrahimovicia. Napastnik w kadrze Szwecji rozegrał 112 meczów i zdobył 62 gole, ale ani jednej na Euro 2016. Rozstanie z futbolem międzypaństwowym było więc dla Zlatana całkiem smutne.

Ten stan ducha napastnika spróbował odtworzyć koncern motoryzacyjny Volvo, który Ibrahimović reklamuje. W niedzielę, a więc cztery dni po meczu z Belgią, szwedzka firma wypuściła do sieci film, w którym Szwed wraca do rodzinnych stron - dzielnicy Rosengard w Malmo - zaraz po meczu kadry. Wieczorem mija zasmuconych szwedzkich kibiców, a do Skandynawii wjeżdża przy wschodzie słońca. Smutek i nadzieja. W reklamie występują też synowie Zlatana i partnerka Helena Seger.

- Nadszedł czas, żebym zawiesił koszulkę i przekazał następnemu pokoleniu. Gdzie jedna historia się kończy, następna się zaczyna - napisał Ibrahimović na Facebooku.Copa America. Wielka rozpacz Messiego [ZOBACZ]
Więcej o: