Euro 2016. Wszystko wskazuje na to, że Wojciech Szczęsny nie zagra z Ukrainą. Opublikował to zdjęcie

0 : 1
Informacje
Euro 2016 - Grupa C
Wtorek 21.06.2016 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Ukraina
0
0
0
Polska
0
1
1
Składy i szczegóły
Ukraina
Kartki: Rotań, Kuczer - żółta Skład: Pjatow - Fedecki, Chaczeridi, Kuczer, Butko - Stepanenko, Rotań - Jarmołenko, Zinczenko (73. Kowałenko), Konoplanka - Zozula (90. Tymoszczuk)
Polska
Bramki: Błaszczykowski (54.) Kartki: Kapustka - żółta Skład: Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Jodłowiec - Kapustka (71. Grosicki), Zieliński (46. Błaszczykowski), Milik (90. Starzyński) - Lewandowski
Wojciech Szczęsny opublikował zdjęcie swojej kontuzjowanej nogi. Bramkarz reprezentacji Polski najprawdopodobniej będzie pauzował przez tydzień. Oficjalną informację powinien przekazać sztab kadry na konferencji około godz. 15.45. Mecz Polska - Ukraina we wtorek o godz. 18.
Wojciech Szczęsny wciąż odczuwa skutki niedzielnego spotkania z Irlandią Północną. W drugiej połowie spotkania Szczęsny po zderzeniu z Laffertym ma silne stłuczenie mięśnia czworogłowego uda.

Bramkarz Romy opublikował zdjęcie nogi wraz z krótkim wpisem: Jeśli myślicie, że futbol to tylko przyjemne momenty, to się mylicie. Często musimy pokonywać różne przeszkody jak ta. Najważniejsze jest, żeby robić to z uśmiechem na twarzy i wrócić silniejszym! - napisał na swoim Instagramie.

Polak najprawdopodobniej będzie pauzował przez tydzień i ominie spotkanie z Ukrainą. Jego miejsce w bramce zajmie Łukasz Fabiański, który już zagrał w meczu z Niemcami.

Informację o stanie zdrowia Szczęsnego przekazał na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Robert Błoński:

Niemcy - Polska. "Ach, ten Milik", "Teraz naszym celem jest finał" [PRZEGLĄD PRASY]
Czy Łukasz Fabiański powinien być pierwszym bramkarzem?