Euro 2016. Polska - Niemcy. Łukasz Piszczek: Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę

0 : 0
Informacje
Euro 2016 - Grupa C
Czwartek 16.06.2016 godzina 21:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Niemcy
0
0
0
Polska
0
0
0
Składy i szczegóły
Niemcy
Kartki: Khedira, Oezil, Boateng - żółta Skład: Neuer - Hoewedes, Boateng, Hummels, Hector - Kroos, Khedira - Mueller, Oezil, Draxler (72. Gomez) - Goetze (66. Schuerrle)
Polska
Kartki: Mączyński, Grosicki, Peszko - żółta Skład: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski (80. Kapustka), Krychowiak, Mączyński (76. Jodłowiec), Grosicki (87. Peszko) - Milik, Lewandowski
Niemcy grają z Mario Götze w środku ataku, ale w ofensywie wymieniają się pozycjami. Nie jest to łatwe dla obrońców, ale musimy być bardzo skoncentrowani - mówi przed meczem Polska - Niemcy obrońca reprezentacji Polski Łukasz Piszczek. Początek spotkania w czwartek o godz. 21, relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!
- Cieszę się, że mam kolegów w reprezentacji Niemiec, to fajni ludzie. Znam ich zachowania, ale nie wiem, czy to pomoże. Wiem, z kim będę rywalizował na boisku, robię analizę moich rywali. Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę - powiedział Piszczek.

Toni Kroos to jeden z najlepszych środkowych pomocników na świecie. Ale to mógłbym powiedzieć o zawodnikach na każdej pozycji. Niemcy grają z Mario Götze w środku ataku, ale w ofensywie wymieniają się pozycjami. Nie jest to łatwe dla obrońców, ale musimy być bardzo skoncentrowani - dodał Piszczek.

Złośliwy Giaccherini, szalony Dziuba, świetna okładka La Gazzetty [PO PIERWSZEJ KOLEJCE]