Euro 2016. Bogdan Zając: Musimy mieć pewność, że Szczęsny jest gotowy na sto procent

0 : 0
Informacje
Euro 2016 - Grupa C
Czwartek 16.06.2016 godzina 21:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Niemcy
0
0
0
Polska
0
0
0
Składy i szczegóły
Niemcy
Kartki: Khedira, Oezil, Boateng - żółta Skład: Neuer - Hoewedes, Boateng, Hummels, Hector - Kroos, Khedira - Mueller, Oezil, Draxler (72. Gomez) - Goetze (66. Schuerrle)
Polska
Kartki: Mączyński, Grosicki, Peszko - żółta Skład: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski (80. Kapustka), Krychowiak, Mączyński (76. Jodłowiec), Grosicki (87. Peszko) - Milik, Lewandowski
- Nie ma co ukrywać, uraz Wojtka jest poważny, ale z godziny na godzinę jest coraz lepiej - powiedział na konferencji prasowej Bogdan Zając, asystent Adama Nawałki. Mecz Niemcy - Polska w czwartek o godz. 21. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE!
- Fizjoterapeuci pracują na okrągło, najbliższe dni pokażą, czy będzie w stanie zagrać z Niemcami. Musimy mieć pewność, że Wojtek jest gotowy na 100 proc. Jeśli będzie zdrowy, wyjdzie na boisko. A jeśli nie, postawimy na kolejnego golkipera. Nie ma co ukrywać, uraz Wojtka jest poważny, ale z godziny na godzinę jest coraz lepiej - przyznał Bogdan Zając.

- Po meczu z Irlandią Północną nie myślimy o zmęczeniu. Musimy być gotowi do tego spotkania nie tylko mentalnie, ale też fizycznie - zaznaczył.

- Nie skupiamy się na tym, na co nie mamy wpływu. To, jak będzie wyglądała murawa na Stade de France jest od nas niezależne, warunki dla obu zespołów będą takie same.

Czeka nas arcytrudne spotkanie, Niemcy pokazali w meczu z Ukrainą, że są świetnie przygotowani. My szykujemy się na ten mecz szczególnie, chcemy zdobyć punkty i sprawić radość kibiców - zakończył.Polskie WAG's na meczu Polski z Irlandią. Tak kibicowały m.in. Anna Lewandowska i dziewczyna Milika [ZDJĘCIA]


Jak będzie z Niemcami?