Euro 2016. Anglia - Rosja. Przedziwna sytuacja w Anglii. Harry Kane wykonywał rzuty rożne

1 : 1
Informacje
Euro 2016 - Grupa B
Sobota 11.06.2016 godzina 21:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Anglia
0
1
1
Rosja
0
1
1
Składy i szczegóły
Anglia
Bramki: Dier (73.) Kartki: Cahill - żółta Skład: Hart - Walker, Cahill, Smalling, Rose - Alli, Dier, Rooney (78. Wilshere) - Lallana, Kane, Sterling (87. Milner)
Rosja
Bramki: W.Bieriezucki (90.) Kartki: Szczennikow - żółta Skład: Akinfiejew - Smolnikow, Ignaszewicz, W.Bieriezucki, Szczennikow - Neustaedter (80. Głuszakow), Gołowin (77. Szyrokow) - Smołow (85. Mamajew), Szatow, Kokorin - Dziuba
Angielscy fani są zdumieni po meczu z Rosją (1-1), ale nie tylko dlatego, że ich drużyna straciła zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Konsternację wzbudził u nich fakt, że rzuty rożne wykonywał Harry Kane.
To był jedyny napastnik Anglii na boisku (Wayne Rooney grał w pomocy). Zawodnik Tottenhamu Hotspur ma aż 188 cm wzrostu i dobrze gra głową. Pomimo tego oddelegowano go do wykonywania rożnych, co nie wychodziło mu najlepiej. Do kolegów doszły tylko dwa z pięciu podań, z czego jedno wylądowało po drugiej stronie boiska.

Anglicy są tym bardziej zdziwieni, że Raheem Sterling znacznie lepiej wykonuje rożne i ma tylko 170 cm wzrostu, więc w powietrzu nie stanowi większego zagrożenia.- Muszę powiedzieć, że jeśli trener powiedziałby, że mam wykonywać rzuty rożne, odpowiedziałbym "poproś kogoś innego!" - napisał na Twitterze Alan Shearer, były reprezentant Anglii odnosząc się do dziwnej decyzji selekcjonera Roya Hodgsona.Do Francji zjechali nie tylko brutalni kibole. Oto dowody! [ZDJĘCIA]