Euro 2016. Kupcie we wtorek Gazete Wyborczą! SPECJALNY PLAKAT - OD SPORT.PL DLA WAS

We wtorek z ?Gazetą Wyborczą? wyjątkowy prezent od Sport.pl - dwustronny plakat z gwiazdami reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim i Grzegorzem Krychowiakiem. Wybierz się we wtorek do kiosku!
We wtorkowej "Gazecie Wyborczej" najdziecie dwustronny plakat z reprezentantami Polski. Z jednej strony znajduje się Robert Lewandowski, bohater książki Pawła Wilkowicza "Nienasycony", a z drugiej ambasador Sport.pl Grzegorz Krychowiak.

Tego dnia w "Wyborczej" znajdziesz także specjalny dodatek na Euro, a w nim:

- 10 najważniejszych pytań o reprezentację Polski,

- rozmowy z: Błaszczykowskim, Lewandowskim i Pablopavo,

i dużo więcej!"Robert Lewandowski. Nienasycony"

To autoryzowana biografia jednego z największych fenomenów współczesnego futbolu. Napastnika, który potrafi w jednym meczu strzelić cztery bramki Realowi Madryt i pobić rekord wszech czasów strzelając w hicie Bundesligi pięć bramek w dziewięć minut. Dziś Robert Lewandowski jest wymieniany jednym tchem wśród najlepszych napastników świata, tuż obok Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

Jeden z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych - Paweł Wilkowicz (Sport.pl) - ujawnia fascynujące zagadki kariery Roberta Lewandowskiego. Zagląda również za kulisy profesjonalnego futbolu by pokazać, jak gigantycznym wysiłkiem okupione jest dziś osiągnięcie statusu piłkarskiej gwiazdy.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Agora przed Euro 2016. Gdzie można ją kupić?