Euro 2016. Grzegorz Krychowiak powinien wrócić na sparing z Litwą!

Wszystko wskazuje na to, że kontuzjowany Grzegorz Krychowiak wróci do gry jeszcze przed Euro 2016. Selekcjoner Adam Nawałka zapowiedział w poniedziałek, że powinniśmy zobaczyć go na boisku od pierwszej minuty już w meczu towarzyskim z Litwą
19 dni przed turniejem pomocnik Sevilli naciągnął ścięgna mięśni kulszowo-goleniowych. Ówczesna diagnoza mówiła o dwóch tygodniach przerwy. Krychowiaka ominąć miał cały okres przygotowawczy, włącznie ze sparingami z Holandią (1 czerwca) i Litwą (6 czerwca).

Nawałka powiedział jednak w poniedziałek wieczorem, że Krychowiaka powinniśmy zobaczyć od pierwszych minut już w ostatnim sparingu przed mistrzostwami.

Selekcjoner podał ostateczny skład

Trener biało-czerwonych dobrą wiadomość zdradził, udzielając wywiadu przy okazji ogłoszenia 23-osobowej kadry na Euro. Selekcjoner zrezygnował z Przemysława Tytonia, Pawła Dawidowicza oraz Artura Sobiecha. Wcześniej kontuzje wyeliminowały Pawła Wszołka i Macieja Rybusa. Wszystko o powołaniach przeczytasz tutaj.

Tych pechowców Adam Nawałka nie zabiera na Euro 2016 [ZOBACZ]


Grzegorz Krychowiak w drużynie Sport.pl! Został ambasadorem marki Sport.pl i twarzą kampanii "Sport.pl to jest Twój live", która podkreśla pozycję lidera Sport.pl w mediach społecznościowych i wśród aplikacji mobilnych. Sport.pl LIVE to najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce, która przekroczyła milion pobrań. Jesteśmy też pierwsi pod względem pobrań wśród apek sportowych w App Store (iPhone) i Google Play (android).Sport.pl na Facebooku to największy dziś fanpage redakcji sportowej w Polsce z 740 tys. fanów. Prowadzimy też wśród mediów sportowych na Snapchacie, gdzie śledzi nas ponad 20 tys. użytkowników.

Czy Krychowiak powinien odpoczywać aż do Euro?