El. Euro 2016. Były piłkarz Legii zaliczył fatalny występ [WIDEO]

Dossa Junior, który jeszcze do niedawna był piłkarzem warszawskiej Legii, nie popisał się w meczu eliminacji do mistrzostw Europy 2016. Cypryjski obrońca najpierw strzelił kuriozalnego samobója, a następnie nie wykorzysta rzutu karnego.

Cypr w 6. kolejce meczów eliminacyjnych grał na wyjeździe ze słabiutką Andorą, która wszystkie dotychczasowe mecze przegrała. Spotkanie z Cyprem jednak rozpoczęła znakomicie, dzięki byłemu zawodnikowi Legii Warszawa. Jeden z piłkarzy Andory, przewrotką wrzucił piłkę w pole karne. Nietuzinkowego podania nie wykorzystał Sanchez, który fatalnie skiksował, nie trafiając w futbolówkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Na jego szczęście z pomocą przyszedł mu Dossa Junior. Obrońca precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce swojej drużyny. Tej kuriozalnej bramki nie da się opisać. Ją trzeba po prostu zobaczyć.

Cypr jeszcze przed przerwą zdołał nie tylko odrobić straty, ale także wyjść na prowadzenie. Mając na uwadze korzystny wynik, Dossa Junior poprosił kolegów o możliwość wykorzystania jedenastki, którą Cypr wywalczył tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Obrońca zamiast się zrehabilitować pogrążył się jeszcze bardziej, bo rzutu karnego nie wykorzystał.

Cypryjscy kibice powinni jednak Dossie wybaczyć, ponieważ ich drużyna ostatecznie wygrała 3:1.