Euro 2012. Cristiano Ronaldo kontra słupek

Cristiano Ronaldo minuty meczu z Czechami dwukrotnie trafił w słupek. Jest rekordzistą Euro 2012 - na turnieju w słupki obijał już czterokrotnie.

Ole, ole, ole, ola! Trybuna Kibica zawsze pełna

Ronaldo po raz pierwszy w słupek trafił w pierwszej połowie, gdy strzelał z siedmiu metrów. Drugi raz trafił po przerwie z rzutu wolnego. Ronaldo oprócz dwóch słupków w meczu z Czechami, dwa razy obijał je także w spotkaniu z Holandią wygranym przez Portugalczyków 2:1.

Napastnik Realu Madryt z czterema trafieniami w słupek jest rekordzistą turnieju. Innym piłkarzom zdarzyło się to zaledwie po razie. Ronaldo obijał słupki także częściej niż pozostałe reprezentacje na Euro 2012 - drudzy w zestawieniu Szwedzi trafiali trzy razy.

Portugalia na Euro 2012 w słupki trafiała sześciokrotnie. To rekord nie tylko turnieju w Polsce i na Ukrainie, ale wszystkich mistrzostw Europy.

Wygraj piłkę którą Ronaldo ostrzeliwał słupki! Weź udział w konkursie!