Czesi we Wrocławiu zostaną do środy. W poniedziałek ich otwarty trening

Najprawdopodobniej do środy zostaną we Wrocławiu czescy piłkarze, którzy wygrali w sobotę z Polską 1:0 i awansowali do ćwierćfinału Euro 2012. W poniedziałek na stadionie przy ul. Oporowskiej odbędzie się ich otwarty trening.
Taką informację na Twitterze podał Ondrej Zlamal, oficjalny korespondent strony internetowej UEFA.com, który zajmuje się czeską reprezentacją. Według niego Czesi we Wrocławiu zostaną do środy, a w ten dzień polecą już do Warszawy, gdzie 21 czerwca rozegrają ćwierćfinał mistrzostw Europy. W nim drużyna trenera Michala Bilka zmierzy się z drugą drużyną grupy B, gdzie występują Niemcy, Dania, Portugalia i Holandia. Prawdopodobnie rywalami naszych południowych sąsiadów będzie albo Dania albo Portugalia, choć w "grupie śmierci" wiele może się jeszcze wydarzyć.

Pewne jest natomiast, że w poniedziałek czescy zawodnicy odbędą otwarty trening na stadionie przy ul. Oporowskiej. Rozpocznie się on o godz. 11, a bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odbierać w niedzielę od 10 do 15 oraz w poniedziałek od godz. 9, o ile zaproszenia będą jeszcze dostępne. Dla ćwierćfinalistów Euro 2012 będzie to już czwarty otwarty trening we Wrocławiu.