Niemcy na Euro 2012. Abramowicz spotkał się z Bastianem Schweinsteigerem

1 : 2
Informacje
Euro 2012 - Grupa B
Niedziela 17.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Dania
1
Niemcy
2
Właściciel Chelsea odwiedził w piątek centrum pobytowe Niemców, gdzie spotkał się prywatnie z pomocnikiem Bayernu Monachium, Bastianem Schweinsteigerem. Informacje potwierdza trener reprezentacji Niemiec. - Roman Abramowicz[...] rozmawiał z Bastianem.[...] Nie sądzę jednak, że za tym spotkaniem kryje się coś szczególnego - powiedział Joachim Loew.
- Roman Abramowicz zapłacił za wizytę i rozmawiał z Bastianem. Trochę razem się pośmiali, a Bastian pogratulował mu zwycięstwa w Lidze Mistrzów[przyp. red. Chelsea pokonała Bayern Monachium]. Nie sądzę jednak, że za tym spotkaniem kryje się coś szczególnego - zaprzeczył transferowym spekulacjom selekcjoner niemieckiej kadry.

Potencjalnemu transferowi zaprzeczył również sam Schweinsteiger. - Byłem zaskoczony i zastanawiałem się, skąd tu się wziął. Pogratulowałem mu i trochę porozmawialiśmy. Nie, nie złożył mi żadnej oferty - powiedział Niemiec.

W tegorocznym finale ligi mistrzów pomocnik Bayernu Monachium nie trafił karnego. Jego pomyłka przesądziła o historycznym, bo pierwszym zwycięstwie Chelsea Londyn.