Dwie gwiazdy reprezentacji Czech w szpitalu. Nie zagrają z Polską?

1 : 0
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Sobota 16.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Czechy
1
Polska
0
Euro 2012: Bramkarz Petr Cech oraz kapitan czeskiej drużyny Tomas Rosicky od rana w szpitalu przechodzą badania lekarskie - dowiedział się wroclaw.sport.pl
We wtorkowym meczu z Grecją pomocnik Tomas Rosicky doznał kontuzji ścięgna Achillesa. Na boisku przebywał tylko w pierwszej połowie. Po przerwie nie wrócił do gry. Na pomeczowej konferencji prasowej trener reprezentacji czech Michal Bilek nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak poważny jest uraz jego zawodnika.

Z informacji wroclaw.sport.pl wynika, że w środę rano pomocnik Arsenalu przyjechał do IV Wojskowego Szpitala Klicznego we Wrocławiu, gdzie poddano go badaniu rezonansem magnetycznym. Nieoficjalnie mówi się, że z nogą Rosickiego nie jest najlepiej i są małe szanse, aby zagrał z Polską.

Razem z Rosickim do szpitala przyjechał również bramkarz Petr Cech. Gwiazdor angielskiej Chelsea narzeka na uraz barku. On również jest badany rezonansem magnetycznym.

W sobotę we Wrocławiu Polska zagra z Czechami o awans do ćwierćfinałów Euro 2012. Tylko jedna z tych drużyn może awansować dalej. Polacy, aby zagrać w ćwierćfinale muszą wygrać. Czechom wystarczy remis.