Euro 2012 w Warszawie. Czy Polacy zagrają jeszcze na Narodowym?

W dwóch pierwszych meczach Euro na Stadionie Narodowym w Warszawie Polacy remisowali po 1:1 z Grecją i Rosją. W stolicy odbędą się jeszcze trzy mecze turnieju - w sobotę na Narodowym zagrają Rosjanie z Grekami, 21 czerwca odbędzie się jeden z ćwierćfinałów, a 28 czerwca półfinał. Czy Polacy zagrają jeszcze w Warszawie?
Dwa punkty w dwóch spotkaniach oznaczają, że Polska ma szanse na awans z grupy A - by to osiągnąć, biało-czerwoni muszą pokonać w sobotę we Wrocławiu Czechów. Taki wynik, w zależności od rozmiarów wygranej oraz wyniku meczu Rosja - Grecja, może dać Polakom pierwsze lub drugie miejsce w grupie.

Miejsce w tabeli, w przypadku awansu, w kontekście kolejnego meczu Polaków w Warszawie jest istotne, bo w ćwierćfinale na Narodowym zagra pierwszy zespół z grupy A. Rywalem zwycięzcy "polskiej" grupy będzie drugi zespół grupy B, w której grają Niemcy, Dania, Holandia i Portugalia.

Droga do warszawskiego półfinału prowadzi z drugiego miejsca w grupie A - zespół z tej pozycji w drodze na Narodowy musi pokonać w Gdańsku pierwszy zespół z grupy B. Finał Euro odbędzie się 1 lipca w Kijowie.

Decydujące o kolejności w grupie A mecze odbędą się w piątek o 20.45. Polska zagra z Czechami we Wrocławiu, a Rosja z Grecją w Warszawie.

Czy Polska zagra jeszcze na Euro na Narodowym?