Anglia na Euro 2012. Kontuzja... trenera bramkarzy

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa D
Poniedziałek 11.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Francja
1
Anglia
1
Podczas rozgrzewki przed meczem z Francją kontuzji doznał trener bramkarzy reprezentacji Anglii, Ray Clemence. Uraz jest tak poważny, że 63-latek musi wrócić na Wyspy i przejść konieczną operację.
Clemence doznał kontuzji ścięgna Achillesa, gdy prowadził rozgrzewkę z Joe Hartem, bramkarzem Anglików na spotkanie z Francją. W opuszczeniu boiska pomogli mu dwaj członkowie sztabu szkoleniowego.

Były bramkarz Liverpoolu i Tottenhamu siedział na stadionie do końca zremisowanego 1:1 meczu, ale kontuzja okazała się zbyt poważna, by mógł zostać z reprezentacją na następne spotkania.

- Nasza czarna seria związana z kontuzjami trwa dalej. Ray Clemence naderwał ścięgno Achillesa podczas rozgrzewki - mówił selekcjoner Roy Hodgson. - Odczuwa straszny ból i musi wrócić do Anglii na operację - dodał.

Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju Anglicy zostali osłabieni przez urazy Franka Lamparda, Garetha Barry'ego, Gary'ego Cahilla i Johna Ruddy'ego.

W drugiej kolejce fazy grupowej Wyspiarze zmierzą się z reprezentacją Szwecji. Mecz odbędzie się w piątek o 20:45. Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.

Błyskotliwy obrońca, skrzydłowy słabiutki. Oceny Anglików po meczu z Francją »