Steven Gerrard twierdzi, że remis z Francją to dobry wynik

Niedoceniani Anglicy pokazali, że mogą być groźni i z punktu zdobytego przeciwko Francji mogą być zadowoleni.
Przetrzebieni problemami kadrowymi Anglicy udowodnili, że nie można ich skreślać. Umiejętnie się bronili i potrafili groźnie atakować. - Oczywiście bylibyśmy zadowoleni ze zwycięstwa, ale Francuzi pokazali, że mają fantastycznych piłkarzy. Sprawiliśmy im tyle problemów, ile oni sprawili nam. Już wcześniej podkreślałem, że niezależnie od wyniku nadal będziemy w grze - mówi pomocnik Steven Gerrard cytowany przez oficjalną stronę tamtejszej federacji.

- Niech ten remis będzie trampoliną do zwycięstw. Niedługo oglądniemy ten mecz. Przeanalizujemy, co nam się udało i jakie błędy popełniliśmy, ale w sumie wszyscy jesteśmy zadowoleni z wyniku - dodaje kapitan reprezentacji Anglii.

Mimo wszystko zgromadzeni w krakowskiej Strefie Kibica fani reprezentacji Anglii mówili wprost: "mistrzostwa nie zdobędziemy". - Wydaje się, że półfinał to maksimum naszych możliwości - mówił angielski kibic ubrany w koszulkę reprezentacji Polski. - Ale z drugiej strony skazywana na porażkę Dania potrafiła wygrać z Holandią. Więc może dla nas też jeszcze nic straconego? - zastanawiał się jego kolega.