Euro 2012. Jose Mourinho ostro o reprezentacji Hiszpanii. "Bez środkowego napastnika zespół był bezużyteczny"

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa C
Niedziela 10.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Hiszpania
1
Włochy
1
Od remisu 1:1 z Włochami reprezentacja Hiszpanii rozpoczęła zmagania w Euro 2012. Obrońcy tytułu nie zachwycili w starciu z drużyną Cesare Prandellego. Słabą postawę Hiszpanów ostro skrytykował trener Realdu Madryt Jose Mourinho, który obserwował spotkanie z trybun PGE Areny
Mourinho nie omieszkał podważyć nietrafionych decyzji selekcjonera Hiszpanów Vicente del Bosque, który do wyjściowego składu nie wstawił żadnego napastnika. - Xavi, Iniesta i Fabregas nie potrafili stworzyć żadnego zagrożenia w polu karnym Włoch. Co z tego, że Hiszpanie wykonali świetną pracę w środku pola, skoro bez napastnika ich wysiłek okazał się bezużyteczny - powiedział Mourinho, którego słowa cytuje hiszpańska "Marca".

Trener Realu komplementował za to grę Włochów. - Włosi mogą zajść daleko w turnieju. Hiszpanom nie udało się powstrzymać Pirlo, który miał wiele swobody i stwarzał hiszpańskim piłkarzom wiele problemów. De Rossi z kolei to as w rękawie trenera Prandelliego i jeden z najlepszych włoskich zawodników - podkreślił Mourinho.

Zgadzasz się z "The Special One"? oceń na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? ?