Euro 2012. Joe Hart: Stadion Hutnika zrobił na nas świetne wrażenie

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa D
Poniedziałek 11.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Francja
1
Anglia
1
Bramkarz reprezentacji Anglii zapewnia, że obiekt przy ulicy Ptaszyckiego 4, na którym trenują podopieczni Roy'a Hodgsona, całkowicie spełnia oczekiwania reprezentacji.
Anglicy po raz pierwszy trenowali na stadionie trzecioligowej drużyny w czwartek przed południem. Po treningu angielscy piłkarze zapewniali, że nie mają żadnych zastrzeżeń do obiektu Hutnika. - Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem. Stadion wcale nie leży tak daleko od hotelu, a dodatkowo, droga z centrum do Nowej Huty jest bardzo ciekawa - mówił na konferencji po treningu Joe Hart, bramkarz reprezentacji Anglii.

Zawodnik podkreśla, że najważniejszy jest stan boiska - Murawa jest w świetnym stanie, szatnie są przestronne. Wszystko, czego moglibyśmy sobie zażyczyć jest na miejscu - podkreśla Hart.

Stadion Hutnika https://www.sport.pl/euro2012/1,127119,11887900,Theo_Walcott_zadowolony_ze_stanu_boiska_Hutnika.html">zachwalał także Theo Walcott, inny piłkarz reprezentacji Anglii.

Wybór Krakowa, głównie obiektu Hutnika, został poddany krytyce przez angielską prasę. Tabloid "The Sun" określił nawet stadion trzecioligowca mianem "wysypiska".