Włosi przylecieli do Polski. Mamy zatem komplet

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa C
Czwartek 14.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Włochy
1
Chorwacja
1
Wszystkie drużyny, które zagrają podczas Euro 2012 w Poznaniu są już w Polsce. Jako ostatnia wylądowała na krakowskim lotnisku Balice reprezentacja Włoch.
Drużyna włoska gra w Poznaniu (mecze z Chorwacją i Irlandią) oraz w Gdańsku (mecz z Hiszpanią), ale postanowiła zatrzymać się w Wieliczce pod Krakowem. Tam też będzie trenować. Do Poznania włoscy zawodnicy przyjadą tylko na same mecze.

Włoską reprezentację witały dzieci ze szkół podstawowych z flagami oraz kilku dziennikarzy. Mario Balotelli i jego koledzy z drużyny machali w stronę młodych kibiców, uśmiechali się do kamer, ale nie udzielali wywiadów.

Piłkarze Włoch, którzy podczas Euro 2012 zamieszkają w Wieliczce, prosto z odprawy celnej udali się do autobusu i pojechali na stadion Cracovii. O godz. 19 rozpoczną trening otwarty dla widzów. Według organizatorów na trybunach zasiądzie 10 tys. kibiców.

Pierwszy mecz Włoch w Poznaniu - 14 czerwca z Chorwacją. Na miejscu są już reprezentacje Irlandii (trenują w Gdyni) i Chorwacji (mieszkają w Warce ). W Opalenicy zatrzymała się reprezentacja Portugalii, która z kolei gra we Lwowie i Charkowie.