Euro 2012. Co Wayne Rooney będzie robił w wolnym czasie? Golf, biblioteka, czy McDonald's?

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa D
Poniedziałek 11.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Francja
1
Anglia
1
?The Independent? zastanawia się, na jakie rozrywki w Krakowie zdecydują się angielscy piłkarze i czy przypadnie im do gustu Hotel Stary.
Według gazety, podopieczni Roy'a Hodgsona w Krakowie wychodząc z hotelu nie będą mieli obowiązku zakładać reprezentacyjnych dresów, co pozwoli im przynajmniej spróbować zachować anonimowość w tłumie przechodniów. Jeśli uda im się wyjść z hotelu niezauważonymi (o co mimo wszystko może być trudno, bo Hotel Stary ma tylko główne wyjście od strony ulicy Szczepańskiej), mogą przejechać się dorożką, pójść na Wawel albo wstąpić na śledzia do jednego z okolicznych barów. Jeśli ten smak nie przypadnie im do gustu, zawsze pozostają do wyboru dobrze znane McDonalds albo Hard Rock Cafe.

Hotel Stary, w którym zamieszkają Anglicy, jest - zdaniem gazety - idealny na romantyczny wypad we dwoje. Nie wiadomo jednak, czy odnajdą się w nim piłkarze. Jak sugeruje dziennikarz, obiekt może okazać się dla nich za ciasny, a jedyne miejsce, gdzie można wypocząć na wolnym powietrzu (taras na dachu) jest niestety widoczny z okolicznych budynków. Piłkarze będą mogli korzystać z basenu w piwnicy, a także "pokoju gier". Hotelowa biblioteka zawiera książki w języku angielskim, a wśród nich są także publikacje dotyczące... górnictwa, "wspaniałe przygotowanie przed podróżą do Doniecka".

Podobno piłkarze uwielbiają grać w golfa. Jeśli nie spodoba im się hotel, ani miasto, mogą uciec z Krakowa do niedalekich Paczółtowic i tam, na terenach, na których niegdyś polowali polscy królowie, oddać się partyjce ulubionej gry.