Monopol uszykowany dla Czechów. Przywita ich sympatyczny lew [ZDJĘCIA]

Hotel Monopol jest już przygotowany na przyjęcie piłkarskiej kadry Czech, która pociągiem zmierza do Wrocławia. Wjazd do hotelu jest zamknięty, a nad wejściem pojawił się duży balon w kształcie lwa, czyli symbolu reprezentacji naszych południowych sąsiadów.
Piłkarska reprezentacja Czech jest już w drodze do Wrocławia, gdzie powinna się pojawić tuż przed godziną 18. Po ceremonii powitalnej na Dworcu Głównym piłkarze udadzą się do hotelu Monopol, który podczas Euro 2012 będzie ich siedzibą. Hotel na tę okazję został specjalny przyozdobiony. Nad wejściem pojawił się duży balon w kształcie lwa, który jest symbolem kadry naszych południowych sąsiadów. Pod nim znajduje się czeska flaga narodowa z napisem: "Piłkarska reprezentacja Czech".

Przed Monopolem stoi również ekskluzywny autokar, który podczas mistrzostw poruszać będą się podopieczni trenera Michala Bilka. Autobus jest w oficjalnych kolorach imprezy, a znajduje się na nim również motto, które wybrali zawodnicy: "Wy kibicujecie, my wygrywamy". Wjazd do hotelu jest już ogrodzony i pilnuje go policja.

Czesi we Wrocławiu rozegrają wszystkie trzy mecze grupowe. Pierwszym z nich będzie pojedynek z Rosją - 8 czerwca. Później 12 czerwca z Grecją i 16 z Polską.

W poniedziałek grupowi rywale Polaków odbędą za to otwarty trening na stadionie przy ul. Oporowskiej. Początek o godz. 10.30.