Scen jak w Krakowie nie będzie - Opalenica rozdała już bilety na treningi Portugalii

1 : 0
Informacje
Euro 2012 - Grupa B
Sobota 09.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Niemcy
1
Portugalia
0
Dantejskie sceny towarzyszyły rozdawaniu biletów na otwarte treningi reprezentacji, które zatrzymały się podczas Euro 2012 w Krakowie. Chętni niemal się stratowali, by je dostać. W wypadku treningów otwartych reprezentacji Portugalii w Opalenicy takich dramatów nie będzie. Bilety na nie już rozdano.
Specjalny magazyn Sport.pl na Euro 2012


Portugalia trenować będzie na boiskach w Opalenicy. Selekcjoner Paulo Bento otworzy dla publiczności dwa treningi - wtorkowy 5 czerwca o godz. 17 i niedzielny 10 czerwca o godz. 11. - Bilety na te treningi dystrybuowane były dwoma drogami - wyjaśnia Bartosz Remplewicz, szef firmy i hotelu Remes w Opalenicy, w którym zatrzymała się reprezentacja wicemistrzów Europy z 2004 roku. - Część rozdana została dzieciom szkół gminnych, a część można było wylosować w loterii pisma "Echa Opalenickie".

Zainteresowanie treningami Portugalii jest spore i wiele dzieci wybiera się na nie, by spróbować zdobyć autograf Portugalczyków, zwłaszcza Cristiano Ronaldo. Tymczasem gracz Realu Madryt zasłynął w weekend szorstkim zachowaniem wobec małej, portugalskiej dziewczynki, której odmówił autografu, gdyż ta prosiła o niego w koszulce FC Barcelony.

Portugalia przylatuje na lotnisko Ławica w Poznaniu w poniedziałek wieczorem. O godz. 22 zamelduje się w Opalenicy. Po drodze powitają ją niezwykłe transparenty.