Przyjdź do sklepu marki Adidas w Galerii Krakowskiej i wygraj bilet na mecz Polska - Rosja

W piątek i w sobotę będzie można zdobyć wejściówkę na drugie spotkanie grupowe kadry Franciszka Smudy. Konkurs organizowany będzie w Mistrzowskiej strefie Adidas, która będzie czynna do 24 czerwca.
Można w niej zobaczyć m.in. trzymetrową replikę buta Adidas Predator, oficjalną piłkę meczową mistrzostw Europy - Tango 12, a także poznać wiele ciekawostek związanych ze zbliżającym się turniejem.

Organizatorzy otworzą także wystawę historycznych piłek Adidasa, a każdy kto w jeden z trzech weekendów (26-27 maja, 2-3 czerwca i 16-17 czerwca) zrobi w sklepie zakupy za minimum 250 zł i przyniesie ze sobą starą futbolówkę, będzie mógł ją wymienić na nową.

W strefie można wygrać także bilety na mecz Polska - Rosja. Zabawa Adidas Facebook Shootout będzie polegała na strzałach do interaktywnej bramki. Uczestnicy najpierw wyznaczą sobie cel strzału, a następnie postarają się trafić w niego piłką. Po uderzeniu zawodnicy na swoim profilu na facebooku będą mogły sprawdzić jego precyzję. Trzech najlepszych z całej Polski otrzyma podwójne wejściówki na spotkanie reprezentacji. Wyróżnieni gracze zostaną także nagrodzeni produktami marki adidas. Mistrzowska Strefa będzie czynna nie tylko w Krakowie, ale także w czterech innych miastach (Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu). "Liczymy, że to właśnie stolica Małopolski będzie mieć najcelniejszych strzelców" - piszą organizatorzy.