Dolnoślązacy, do hymnu! Zaśpiewajmy dla drużyny na Euro

Warka, oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, w ramach akcji ?Do hymnu? zaprasza wszystkich Polaków do wspólnego odśpiewania hymnu dla naszych piłkarzy. W ten weekend mieszkańcy Jeleniej Góry, Wałbrzycha i Wrocławia będą mogli nagrać swoje wykonanie hymnu dla drużyny narodowej.
Autobus wyposażony jest w profesjonalny, studyjny sprzęt nagraniowy. Jednocześnie będzie się w nim mogło nagrać nawet 30 osób. Każdego dnia materiał będzie zgrywany do jednej ścieżki stereo. W sumie powstanie ich 50, a każda z nich będzie inna, bowiem poszczególne miasta "zabrzmią" inaczej, nadając projektowi wyjątkowy charakter.

Mobilne studio odwiedzi mieszkańców 39 miast, dając im możliwość przyłączenia się do akcji i nagrania swojego wykonania hymnu dla polskich kadrowiczów. W kolejnych 11 miastach w piwiarniach odbędą się spotkania z byłymi reprezentantami Polski, które poprowadzą komentatorzy sportowi Michał Olszański i Dariusz Szpakowski. Uczestnicy tych spotkań również będą mieli możliwość dołączenia swoich głosów do największego nagrania hymnu dla Biało-Czerwonych.

Każdy może się też nagrać, wchodząc na stronę www.dohymnu.pl

Głosy tysięcy Polaków zostaną zebrane w jedno największe i najgłośniejsze wykonanie "Mazurka Dąbrowskiego". W czerwcu organizator akcji wręczy nagranie członkom polskiej reprezentacji.

"Do hymnu" na Dolnym Śląsku

*Jelenia Góra, Piwiarnia Warki, pl. Ratuszowy 10, piątek 11 maja

* Wałbrzych, autobus przy Galerii Victoria, sobota 12 maja

* Wrocław, autobus przy Magnolii Park, niedziela 13 maja