Irlandczycy pokażą się gdynianom jeszcze przed Euro 2012

Wiadomo już, kiedy kibice w Gdyni zostaną wpuszczeni na trening reprezentacji Irlandii Giovanniego Trapattoniego - 5 czerwca o godz. 17.
Piłkarska reprezentacja Irlandii podczas Euro 2012 będzie mieszkać w hotelu Sheraton w Sopocie, a trenować na stadionie Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie na co dzień grają piłkarze pierwszoligowej Arki Gdynia. Murawa na stadionie w Gdyni JEST W IDEALNYM STANIE, podczas kolejnych wizyt w Trójmieście obiekt chwalą też Irlandczycy.

W piątek drużyna Trapattoniego ujawniła, kiedy przeprowadzi w Gdyni trening otwarty dla kibiców. Będzie to 5 czerwca o godz. 17 (a więc jeszcze przed rozpoczęciem Euro) i będzie to zajęcia otwarte zarówno dla mediów, jak i przede wszystkim kibiców.

Podczas treningu będzie można z bliska zobaczyć gwiazdy ligi kadry Trapattoniego, wśród kibiców zostaną rozlosowane nagrody - m.in. koszulki reprezentacji biorących udział w Euro 2012, piłki z podpisami światowej zawodników, sprzęt sportowy oraz karnety na mecze gdyńskich drużyn.Wejście na stadion odbywać się będzie za okazaniem bezpłatnych wejściówek, dostępnych w wielu punktach na terenie Gdyni. Szczegółowe informacje na temat sposobu ich dystrybucji ukażą się wkrótce.

Podczas Euro 2012 Irlandia zagra w grupie C, a jej rywalem będą Chorwacja, Hiszpania i Włochy. Z Hiszpanami Irlandczycy zagrają na PGE Arenie w Gdańsku, dwa pozostałe spotkania rozegrają w Poznaniu.