Konkurs Powerade i Śląska: wygraj bilety na Euro 2012! [KONKURS]

Powerade - oficjalny Sponsor UEFA Euro 2012 oraz Śląska Wrocław zaprasza kibiców do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na Mistrzostwa Europy. Nagrodą główną wyjazd do Kijowa na ćwierćfinał Euro 2012
Konkurs jest podzielony na dwa etapy. W pierwszym należy wymyślić hasło łączące Powerade, Śląsk Wrocław i piłkę nożną. Organizatorzy czekają na pomysły do osiemnastego kwietnia pod adresem mailowym powerade@slaskwroclaw.pl. Następnie jury w składzie: trener drużyny Śląska Wrocław - Orest Lenczyk, kierownik działu marketingu Śląska Wrocław - Jacek Kubiak oraz przedstawiciel firmy Coca-Cola, i organizatora, oceni pomysły uczestników. Do drugiego etapu zostanie zaproszonych pięciu autorów najciekawszych haseł.

W drugiej części konkursu rywalizacja przeniesie się na murawę boiska. Zadaniem finalistów będzie pokonanie slalomu piłkarskiego w jak najkrótszym czasie. Stawką będzie podwójny bilet wraz z noclegiem i przelotem na mecz ćwierćfinałowy Euro 2012 Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej, że drugi etap zostanie rozegrany w przerwie jednego z meczów ligowych. Co więcej, nagrodę główną otrzyma aż trzech najszybszych uczestników konkursu.

Więcej informacji na www. konkurs.slaskwroclaw.pl