Legia zagra sparing na Narodowym. Fiorentina zamiast Sevilli?

PRZEGLĄD PRASY. W środę oficjalny serwis klubowy poinformował, że Legia zagra 17 kwietnia sparing na Stadionie Narodowym. Prawdopodobnym przeciwnikiem miała być hiszpańska Sevilla. Czwartkowy ?Przegląd Sportowy? informuje, że stołeczny klub być może zmierzy się w meczu towarzyskim z włoską Fiorentiną.
- Termin spotkania został uzgodniony z trenerem Maciejem Skorżą. Wspólnie z NCS chcemy dać Kibicom Legii możliwość obejrzenia atrakcyjnego meczu z udziałem ich drużyny na Stadionie Narodowym. Spotkanie o Superpuchar nie doszło do skutku z przyczyn od nas niezależnych, a ofertę NCS traktujemy jako formę rekompensaty dla zawiedzionych fanów - mówił w środę oficjalnemu serwisowi prezes warszawskiego klubu, Paweł Kosmala.

Według "Przeglądu Sportowego" na wniosku Narodowego Centrum Sportu o zgodę na organizację meczu we wtorek 17 kwietnia widnieją nazwy dwóch drużyn: Legii i Fiorentiny. We włoskiej drużynie gra były bramkarz Legii Artur Boruc.

Na Stadionie Narodowym, głównej polskiej arenie Euro 2012, odbył się do tej pory jeden mecz piłkarski: towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski i Portugalii. Nie doszło za to do meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Legią a Wisłą.