Bilety na Euro 2012 do wygrania w turniejach adidas!

Marzysz o obejrzeniu meczu Euro 2012 z trybun stadionu? Nie udało Ci się wylosować biletu? Masz jeszcze szansę go zdobyć biorąc udział w jednym z dwóch turniejów organizowanych przez adidas. Football Challenge oraz miCoach Challenge dają Ci możliwość rywalizacji sportowej, sprawdzenia swoich umiejętności i wyników na boisku, ale także zdobycia wejściówek na Mistrzostwa Europy!

5 marca wystartował pierwszy z turniejów - adidas miCoach Challenge. Od tego czasu toczy się wirtualna rywalizacja o miano najszybszego zawodnika w jednej z czterech grup (parametr MAX SPEED na platformie www.micoach.com). Każdy użytkownik miCoach musi wprowadzić swoje wyniki, zarejestrowane dzięki miCoach SPEED_CELL™.

Po ośmiu tygodniach zmagań piętnastu najszybszych zawodników (jedenastu zwycięzców i czterech rezerwowych) z każdego regionu otrzyma zaproszenie do zespołu miCoach ze swojego miasta. Swoje rezultaty trzeba będzie jednak potwierdzić na specjalnym treningu.


Drugim, finałowym etapem rywalizacji, będzie turniej piłkarski z udziałem czterech drużyn z każdego miasta. Odbędzie się on 28 maja na obiektach warszawskiej Legii. Zwycięska drużyna zdobędzie bilety na UEFA EURO 2012™!
Czytaj więcej o turnieju >>

Kolejną szansą na zdobycie wejściówek na mecze jest turniej adidas Football Challenge, w którym wezmą udział drużyny w czterech kategoriach wiekowych: U-9, U-11, U-13 oraz U-15. Turnieje eliminacyjne odbędą się w miastach gospodarzach UEFA Euro 2012™ - w Warszawie (21-22.04), we Wrocławiu (28-29.04), w Poznaniu (12-13.05) oraz w Gdańsku (19-20.05).


Wielki finał zaplanowano na 29-30 maja na obiektach warszawskiej Legii. Zakwalifikują się do niego po trzy najlepsze drużyny z eliminacji w każdej z kategorii. Nagrodą dla zwycięskich zespołów w każdej kategorii wiekowej będą bilety na UEFA EURO 2012™!
Dowiedz się więcej o turnieju >>