adidas miCoach Challenge: Pokaż swoją szybkość i wygraj bilety na UEFA EURO 2012

24 lutego ruszył proces rejestracji do turnieju adidas miCoach Challenge, w którym młodzi piłkarze z całej Polski mogą porównywać swoje osiągi na boisku. Najlepsi uczestnicy tej rywalizacji wygrają bilety na mecz UEFA EURO 2012™.
adidas miCoach Challenge to nowatorska rywalizacja oparta o rewolucyjną technologię miCoach SPEED_CELL i możliwości witryny www.micoach.com. Dzięki miCoach SPEED_CELL można zbierać informację na temat swojego treningu (m.in. maksymalna szybkość, ilość wykonanych sprintów, pokonany dystans) a następnie analizować je na stronie micoach.com. Aby wejść do gry, należy zarejestrować się na stronie micoach.pl/micoachchallenge, a następnie dołączyć do jednej z czterech grup związanych z miastami - gospodarzami UEFA EURO 2012 (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk).Pierwszy etap konfrontacji rusza 5 marca. Przez kolejne osiem tygodni toczyć się będzie wirtualna rywalizacja o miano najszybszego zawodnika w jednej z czterech grup (parametr MAX SPEED na platformie www.micoach.com). Każdy użytkownik miCoach będzie wprowadzał swoje wyniki, zarejestrowane dzięki miCoach SPEED_CELL™. Po ośmiu tygodniach zmagań piętnastu najszybszych zawodników (jedenastu zwycięzców i czterech rezerwowych) z każdego regionu otrzyma zaproszenie do zespołu miCoach ze swojego miasta. Swoje rezultaty trzeba będzie jednak potwierdzić na specjalnym treningu.

Drugim, finałowym etapem rywalizacji, będzie turniej piłkarski z udziałem czterech drużyn z każdego miasta. Odbędzie się on 28 maja na obiektach warszawskiej Legii. Zwycięska drużyna zdobędzie bilety na UEFA EURO 2012™. Dodatkowo każdy gracz najlepszej ekipy będzie miał również możliwość przekazania 20 piłek Tango 12 Top Replique wybranej przez siebie szkole podstawowej lub gimnazjum. Miasto, którego reprezentacja okaże się najlepsza otrzyma kolejnych 200 piłek Tango 12 Top Replique do przekazania wybranym placówkom oświatowym.Więcej informacji o produktach adidas - na stronie adidas World »