Euro 2020 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

 • Szokujące słowa selekcjoner Szwedów: 'Wojna dała Polsce przewagę'

  Szokujące słowa selekcjoner Szwedów: "Wojna dała Polsce przewagę"

  Reprezentacja Polski w finale baraży o udział w mistrzostwach świata w Katarze pokonała 2:0 Szwecję. Trener tej reprezentacji Janne Andersson po miesiącu od tamtego meczu zabrał głos i stwierdził, że biało-czerwoni "skorzystali" na wojnie, która wybuchła w Ukrainie.

 • PZPN dogadał się z Anglikami. Moder będzie się leczył w Polsce

  PZPN dogadał się z Anglikami. Moder będzie się leczył w Polsce

  Polski Związek Piłki Nożnej dopiął swego i porozumiał się z władzami Brighton w sprawie miejsca rehabilitacji Jakuba Modera. Pomocnik reprezentacji Polski przed miesiącem zerwał więzadła, wskutek czego będzie pauzował przez kilka miesięcy.

 • Rzecznik PZPN skomentował karę od FIFA. 'Żadna nowość'

  Rzecznik PZPN skomentował karę od FIFA. "Żadna nowość"

  - Nic wielkiego w tej karze nie ma. Praktycznie po każdym meczu jakąś dostajemy. Żadna nowość - powiedział rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" na temat kary, jaką FIFA nałożyła na związek za złamanie zasad dotyczących porządku i bezpieczeństwa podczas meczu Polska - Szwecja.

 • Slonina dostanie powołanie do reprezentacji Polski. Michniewicz potwierdza

  Slonina dostanie powołanie do reprezentacji Polski. Michniewicz potwierdza

  Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz potwierdził, że mający polskie pochodzenie Gabriel Slonina otrzyma powołanie na zgrupowanie polskiej kadry. Trener powiedział to w programie "Moc Futbolu" emitowanym na "Kanale Sportowym" i dodał, że być może 17-latek otrzyma również swoją szansę na boisku.

 • Piechniczek nazwał Messiego 'leśnym dziadkiem'. Teraz tłumaczy: Zaperzyłem się

  Piechniczek nazwał Messiego "leśnym dziadkiem". Teraz tłumaczy: Zaperzyłem się

  - Trochę się zaperzyłem; wybieranie, których z nich jest lepszy, miałoby sens sześć lat temu, gdy obaj byli młodsi o owe sześć lat - mówi dla "Super Expressu" Antoni Piechniczek o porównywaniu Roberta Lewandowskiego i Lionela Messiego. Były trener polskiej kadry piłkarzy, z którą odniósł wielkie sukcesy tłumaczy też, co miał na myśli, nazywając Argentyńczyka "leśnym dziadkiem".

 • Gabriel Slonina dostał prezent od Michniewicza. 'Miałem ciarki na ciele'

  Gabriel Slonina dostał prezent od Michniewicza. "Miałem ciarki na ciele"

  Gabriel Slonina jest zawodnikiem Chicago Fire i notuje w tym sezonie udane występy w MLS. Amerykański bramkarz, który ma polskie korzenie, w ostatnim czasie zyskuje także na popularności. Teraz coraz głośniej mówi się o jego powołaniu do reprezentacji Polski. Sam bramkarz nie ukrywa, że jest to jego wielkie marzenie.

 • Miliony zgłoszeń po bilety na MŚ. Mecz Polaków 'rozchwytywany'

  Miliony zgłoszeń po bilety na MŚ. Mecz Polaków "rozchwytywany"

  FIFA poinformowała, że otrzymała około 23,5 miliona zgłoszeń od kibiców, którzy chcą kupić bilety na mecze mistrzostw świata w Katarze. Wśród spotkań cieszących się największą popularnością jest jedno spotkanie reprezentacji Polski.

 • Reprezentacja Polski okryła się wstydem. Zamiast gradu goli była ręka Furtoka
 • Michniewicz wysyła asystenta do Włoch. Szykuje się powrót do kadry?

  Michniewicz wysyła asystenta do Włoch. Szykuje się powrót do kadry?

  Sebastian Walukiewicz może wkrótce wrócić do reprezentacji Polski - donosi Interia. Do Włoch wybiera się współpracownik Czesława Michniewicza, aby zobaczyć 22-letniego obrońcę w akcji. Oprócz niego w kręgu zainteresowań sztabu reprezentacji jest jeszcze jeden obrońca z Serie A.

 • Reprezentacja Polski U-17 zagra na ME. 'Po raz pierwszy od 10 lat'