Euro 2020 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

 • Sebastian Mila skomentował wybory Santosa. Powiedział wprost, co mu się nie podoba
 • Santos wykonał zaskakujący ruch. Są dodatkowe powołania

  Santos wykonał zaskakujący ruch. Są dodatkowe powołania

  Fernando Santos ma poważne plany wobec kilku młodych polskich zawodników. Jak poinformował portal Meczyki.pl, selekcjoner wysłał kolejne zaproszenia na dodatkowe zgrupowanie reprezentacji, które odbędzie się na początku czerwca w Warszawie.

 • Santos rozbił grupę trzymającą władze w kadrze. Tak twierdzi były reprezentant Polski
 • Santos zaskoczył! Zaprosił objawienie Ekstraklasy na treningi kadry
 • Tomaszewski nie gryzie się język nt. Santosa. 'Kuglowanie. Ja czegoś nie rozumiem'

  Tomaszewski nie gryzie się język nt. Santosa. "Kuglowanie. Ja czegoś nie rozumiem"

  Wielkimi krokami zbliża się czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Nasi kadrowicze w tym czasie rozegrają mecz towarzyski z Niemcami, a także eliminacje do mistrzostw Europy z Mołdawią. Jan Tomaszewski nie gryzie się w język, gdy mowa o podejściu Fernando Santosa do tego pierwszego spotkania. - Ja czegoś nie rozumiem - mówi dla "Super Expressu".

 • Ta reakcja na brak powołania jest wymowna. Grosicki króciutko o działaniach Santosa
 • Półfinał wystawił młodym Polakom rachunek. Brązowe medale i niewymierny sukces

  Półfinał wystawił młodym Polakom rachunek. Brązowe medale i niewymierny sukces

  Polacy odpadają, ale mogą spojrzeć w lustra. Nie zmienili stylu gry i tak długo, jak mieli siły, dorównywali Niemcom. Ostatecznie przegrali jednak 3:5. Półfinałowy mecz mistrzostw Europy do lat 17 wystawił im rachunek za tak energiczną i ambitną grę w całym turnieju. Pod koniec zabrkało im sił. Kończą z brązowymi medalami. - Osiągnęli też niewymierny sukces - mówi Marcin Dorna, dyrektor sportowy PZPN.

 • Fernando Santos naciska i stawia sprawę jasno: To im powinno zależeć

  Fernando Santos naciska i stawia sprawę jasno: To im powinno zależeć

  Fernando Santos stawia sprawę jasno i chce, żeby piłkarze przyjechali na zgrupowanie wcześniej. - Oczywiście kluby mogą nam odmówić, ale wierzę, że sami gracze pomogą wywrzeć na nich pewną presję. To im powinno na tym najbardziej zależeć - mówił na konferencji.

 • To koniec?! Fernando Santos zdecydował. 'Nic osobistego'

  To koniec?! Fernando Santos zdecydował. "Nic osobistego"

  - Niektórzy mogą uznać to za kontrowersyjne czy niesprawiedliwe, ale taki jest futbol. To nic osobistego, po prostu wybieramy to, co naszym zdaniem jest najlepsze dla zespołu - tak Fernando Santos tłumaczy brak powołania do reprezentacji Polski dla Grzegorza Krychowiaka, Kamila Glika i Kamila Grosickiego, a w kuluarach można usłyszeć, że dopóki Portugalczyk będzie selekcjonerem, tych graczy nie zobaczymy w kadrze.

 • Santos namieszał. Oto lista największych nieobecnych w reprezentacji Polski
 • Santos zaszokował powołaniami. Eksperci zgodni co do jednego. 'Grubo'

  Santos zaszokował powołaniami. Eksperci zgodni co do jednego. "Grubo"

  Fernando Santos ogłosił powołania na najbliższe mecze reprezentacji Polski. Eksperci doceniają zaskakujące wybory Portugalczyka, podkreślając, że dokonuje on prawdziwej rewolucji w kadrze. "Idzie młodość", "Grubo, sporo zmian, ale dobrze, trzeba testować" - pisali dziennikarze. W ich gronie znaleźli się też krytycy wizji 68-latka.

 • Tak ma wyglądać pożegnanie Błaszczykowskiego z reprezentacją Polski

  Tak ma wyglądać pożegnanie Błaszczykowskiego z reprezentacją Polski

  Jakub Błaszczykowski w meczu towarzyskim z Niemcami pożegna się z reprezentacją Polski. Choć selekcjoner Fernando Santos miał negatywny stosunek do samego spotkania z kadrą naszych zachodnich sąsiadów, to zdradził szczegóły pożegnania byłego kapitana kadry. Błaszczykowski nie znalazł się na oficjalnej liście powołanych, ale zagra 16 minut.

 • Sensacyjne powołanie do reprezentacji Polski. Kim jest Mateusz Łęgowski?
 • Polacy przed historyczną szansą. Są obserwowani przez europejskich gigantów

  Polacy przed historyczną szansą. Są obserwowani przez europejskich gigantów

  W przeszłości mistrzostwa Europy U-17 stanowiły przepustkę do wielkiej kariery młodych piłkarzy. W tym roku podobnie może być w przypadku wielu reprezentantów Polski. Jak donosi portal WP SportoweFakty, skauci z ponad 30 klubów bacznie przyglądają im się w czasie turnieju. I są to największe marki w Europie.

 • Legia i Lech odmówiły Santosowi. Nie oddadzą piłkarzy na zgrupowanie

  Legia i Lech odmówiły Santosowi. Nie oddadzą piłkarzy na zgrupowanie

  Fernando Santos planował dodatkowe zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego mógłby przyjrzeć się młodzieży z Ekstraklasy. Czy ten pomysł wypali? Jak podają Meczyki.pl, trzy kluby już odmówiły selekcjonerowi puszczenia swoich graczy, w tym dwa ze ścisłej czołówki.