Konkurs EkstRemalny - mamy zwycięzców!

Dostaliśmy od Was całe mnóstwo zgłoszeń. Spośród nich musieliśmy wybrać tylko jedno zasługujące na nagrodę główną. Było to piekielnie trudne zadanie...

Główna nagroda Konkursu EkstRemalnego zelektryzowała Was. Prześcigaliście się w opisach swoich ekstremalnych marzeń. Obok różnych rodzajów skoków, czyli ze spadochronem (a czasami i bez), bungee, B.A.S.E. i lataniu w kombinezonie wingsuit, marzyliście też o głębokich nurkowaniach, ekstremalnych zjazdach na tyrolce, jeździe szybkimi samochodami, lataniu w przestrzeni kosmicznej, a nawet o jeżdżeniu motocyklem po Księżycu...

Niestety, nie możemy spełnić wszystkich Waszych marzeń. Spośród osób, które wzięły udział w konkursie, wybrać musieliśmy tylko jedną, której ekstremalne marzenie urzeczywistnimy.

Skok ze spadochronem w tandemie, w szkole skoków spadochronowych skydive.pl oraz bon na 200 zł w sieci sportowych sklepów DECATHLON, wygrał Tomasz Patoka z Warszawy.

Serdecznie gratulujemy!

A oto i pozostali finaliści.

Bransoletkę mierzącą aktywność Polar Loop otrzymują:

Polar LoopPolar Loop fot. Polar Loop

Marta Wójcik z Działoszyna

Łukasz Godnarski z Barkowic Mokrych

Kamila Słowińska z Prusic

Joanna Jakubiec z Bielska Białej

Tomasz Staruch z Warszawy

Paweł Kozarzewski z Warszawy

Maciej Borucz z Łodzi

Izabela Koprowiak z Warszawy

Cezary Doroszuk z Warszawy

Stanisław Wodnicki z Kiełczyna

Bon o wartości 200 zł na zakupy w Decathlonie trafi do:

Zuzanny Klaro z Kluczborka

Łukasza Mudło z Lubaczowa

Łukasza Berskiego z Łazów

Klaudii Godyń z Warszawy

Marcina Wrzesińskiego z Warszawy

Pana Stanisława Wodnickiego z Kiełczyna, którego zgłoszenie zrobiło na nas superpozytywne wrażenie, pragniemy nagrodzić dodatkowo. Za jego duchową młodość, ciągłą chęć podnoszenia poziomu adrenaliny i dbania o tężyznę fizyczną, na swoje 60-te urodziny od Renault Polska, dostaje do swojej dyspozycji na weekend Renault Kadjar.