Nie możesz latać? Skacz! Ekipa EkstRemalna w Hangarze 646

W Warszawie powstało nowe, ciekawe i ekstremalne miejsce - to Hangar 646 - czyli park trampolin. Ekipa EktRemalna postanowiła sprawdzić, jakie to uczucie zrobić salto w tył w kontrolowanych warunkach. O pomoc w nauce akrobatyki poprosiliśmy parę zakręconych entuzjastów fitnessu i akrobatyki - Paulę i Mateusza, czyli Fit Lovers.

Któż z nas nie marzył o lataniu... Wierzę, że takie marzenia miał po prostu każdy. Latanie to marzenie ludzkości, od pierwszych mitycznych prób Dedala i Ikara aż do udanych lotów balonem zbudowanym przez braci Montgolfier w XVIII wieku. Cóż, latanie z wielu względów nie jest pisane każdemu, zatem Ekipa EkstRemalna postanowiła wypróbować jego substytut - skakanie!

Hangar 646 to nie tylko 50 trampolin, batuty sportowe, basen z gąbkami, spring floor czy air track, ale to miejsce do realizacji swoich marzeń, do samodoskonalenia się w prawie każdej freestylowej dziedzinie związanej ze skokami.

Dzięki trampolinom każdy może oderwać się od ziemi na tyle, by wykonać zamierzone ewolucje w powietrzu. Dzięki basenowi z gąbkami, każdy karkołomny skok może zakończyć się bezpiecznym lądowaniem.

Wysokie, nawet kilumetrowe skoki, salta w przód i w tył, śruby - to figury, które nie są możliwe do zrobienia dla zwykłego śmiertelnika... Czyżby? Paula i Mateusz z Fit Lovers , wyspecjalizowani w ciekawej dziedzinie, jaką jest tricking (połączenie akrobatyki, sztuk walki i tańca) obiecali nam pokazać, co potrafią zarówno bez trampolin jak i z nimi, a nas, czyli ekipę Captura w składzie Julita i Michał , nauczyć podstaw akrobatyki.

Paula i Mateusz z Fit LoversPaula i Mateusz z Fit Lovers fot. Fit Lovers fot. Fit Lovers

Oj będzie się działo... W najbliższy weekend w Hangarze 646 zapowiadają się wysokie i zakręcone loty!