Skok ze spadochronem

Skok w tandemie oddamy w Sky Dive w Warszawie w weekend 3-4 października. Dodatkowo zorganizujemy konkurs, w którym będzie do wygrania skok razem z nami!

ZE SPADOCHRONEM SKOCZY EKIPA 1 - PRZECZYTAJ O NIEJ!

Dzisiejszy świat fanom mocnych wrażeń oferuje wiele ekstremalnych przeżyć, a jednym z nich jest na pewno opuszczenie sprawnego samolotu na wysokości 4000 metrów. 50 sekundowego, swobodnego lotu ku ziemi z prędkością 200 km/h nie da się porównać z niczym innym. Stres przed skokiem oraz w jego pierwszej fazie mija po otwarciu czaszy spadochronu. Nagrodą za strach jest błogi spokój, cisza i niesamowite widoki w trakcie powolnego opadania ku ziemi.

Nasza Ekipa Ekstremalna postanowiła przekonać się na własnej skórze w weekend 3-4 października, jaki wyrzut adrenaliny może zapewnić takie przeżycie. Tylko krótkie szkolenie i brak potrzeby przechodzenia badań lekarskich sprawiają, że skok spadochronowy w tandemie może oddać praktycznie każdy. Nie możemy doczekać się października!

UWAGA, KONKURS!

Chciałbyś wykonać skok razem z Ekipą Ekstremalną i vlogerem Jackiem Gadzinowskim? Nie ma problemu! Weź udział w naszym konkursie i wygraj skok ze spadochronem w tandemie.