Hunt Run - Polowanie na biegaczy

Hunt Run, ekstremalny bieg z przeszkodami już w weekend 4-5 lipca w Bałtowie

NA BIEG POJEDZIE EKIPA 1 - PRZECZYTAJ O NIEJ!

Nasza Ekipa EkstRemalna weźmie udział w 3. edycji imprezy o wszystko mówiącym tytule: Hunt Run Polowanie na Biegaczy . W tym wyjątkowo trudnym i piekielnie wymagającym biegu wystartuje ponad 1000 zawodników. W Bałtowie weekend 4-5 lipca 2015 roku będzie areną zmagań zarówno dla krótko- (sobotni bieg na 5 km) jak i długodystansowców (niedzielna rywalizacja na 10 km). Niektóre przeszkody, jakie przygotowali organizatorzy, mogą przyprawić o zawrót głowy, inne spowodować zimne dreszcze, a będą i takie, które po prostu sprawią zawodnikom fizyczny ból.

Hunt Run to jednak nie tylko bieg, ale także zorganizowane z rozmachem imprezy towarzyszące. W tym roku, żeby umilić uczestnikom wspominanie przygody, zostanie przygotowana specjalna strefa dla zawodników z palmami, leżakami, muzyką, jedzeniem i piciem. Będzie tam również możliwość wstępu dla rodzin (za dodatkową opłatą). Zarówno w piątek jak i w sobotę odbędzie się Pasta Party , gdzie będzie można się poznać wraz z innymi uczestnikami biegu.

W w tym roku Bałtów nabierze jeszcze bardziej aktywnego charakteru. Na miejscu powstanie funkcjonalna siłownia na otwartym powietrzu, na której można będzie wykonywać ćwiczenia rodem z crossfitowego boxu. Co więcej, pojawią się ścieżki biegowe i nordic walking. Można będzie przyjechać do Bałtowa i aktywnie spędzić czas wolny lub przygotować się specjalnie pod Hunt Run.