Nowy trend na Instagramie! Wyrusz w podróż ze swoim... KOTEM

Podróżowanie niesie za sobą mnóstwo przygód i często związane jest z dokładnym planowaniem najbliższych dni. Dużo osób rezygnuje z takiej formy spędzania wolnych chwil ze względu na swoje zwierzęta, którymi pod nieobecność właściciela nie ma się kto zająć. Ryan Carter stworzył akcję w mediach społecznościowych, w której przekonuje, że nie warto rezygnować z podróżniczych planów i zachęca do wojażowania - nawet z kotem.

 Byliśmy świadkami różnych trendów, które powstawały w mediach społecznościowych. Przyszedł czas na coś zupełnie nowego.

O ile podróż dla ludzi jest normalnym przeżyciem, o tyle w towarzystwie kota może okazać się całkiem ciekawym doświadczeniem. Już jakiś czas temu Ryan Carter wypromował akcję podróżowania z psem. Tym razem postawił udowodnić, że z kotami jest to również możliwe.

Akcja zapoczątkowana została na Instagramie. Pod hastagiem #campingwithcats Ryan wypromował inicjatywę podróżowania z kotem. Na początku mogłoby się wydawać, że nie ma to racji bytu, jednak z czasem coraz więcej ludzi zaczęło decydować się na podróż z kotem, publikując zdjęcia swoich zwierzątek.

Na chwilę obecną pod hashtagiem #campingwithcats pojawiło się ponad 11 tys zdjęć.

Choć wydaje się to nierealne, taka podróż może okazać się jedynie odrobinę trudniejsza niż ta z psem, ale wciąż możliwa do wykonania. Mimo wszystko nie należy nastawiać się negatywnie. Warto przeczytać specjalistyczne porady, wypróbować je i bez chwili zawahania można śmiało brać swojego kociego przyjaciela w podróż życia.