Renault CAPTUR - komfort i modularność

Poczuj ekstremalne doznania z jazdy. Poznaj wyjątkowe cechy crossovera Renault CAPTUR i żyj pełnią życia.

Wybierz rozwiązania, które sprawiają, że aktywne życie staje się łatwe. Zapakuj do swojego Renault CAPTUR wszystko czego potrzebujesz podczas swoich przygód.

RENAULT CAPTURRENAULT CAPTUR fot. Renault fot. Renault

Korzystaj ze sprytnych rozwiązań zastosowanych w bagażniku o pojemności do 455 litrów. Jego wielopołożeniową, wyjmowana podłoga pokryta jest gumą łatwozmywalną. Podniesiona do poziomu progu bagażnika pozwala ukryć przed spojrzeniami z zewnątrz przedmioty, których nie chciałbyś eksponować. W położeniu dolnym zapewnia ona dodatkową, bardzo praktyczną przestrzeń ładunkową!

RENAULT CAPTURRENAULT CAPTUR fot. Renault fot. Renault

Konfiguruj przestrzeń według swoich potrzeb i tak jak masz na to ochotę. Tylna kanapa składana w układzie 1/3-2/3, z regulacją w przód i tył w zakresie 16 cm, nie tylko zapewnia większy komfort pasażerom siedzącym z tyłu, lecz pozwala również zwiększyć pojemność bagażnika.

RENAULT CAPTURRENAULT CAPTUR fot. Renault fot. Renault

Na miejscu i pod ręką umieścisz wszystkie przedmioty codziennego użytku dzięki szufladzie "Easy Life". 3 butelki o pojemności 1,5 l, laptopa, pudełko chusteczek higienicznych, instrukcję obsługi samochodu, pudełko zapasowych żarówek, torebkę i wiele więcej. Genialna i praktyczna.

Baw się przestrzenią, nie daj się ograniczać i przeżyj ekstremalne emocje prowadząc Renault CAPTUR.