Spadochron? Nurkowanie? Wygraj realizację swojego ekstremalnego marzenia (i dodatkowo zegarek Garmina)!

Wspaniała przygoda nie musi być wcale gdzieś daleko, na końcu świata. Przygoda, nawet ta najbardziej ekstremalna, może czaić się dosłownie wszędzie. Znasz miejsce, które pozwoli na jej przeżycie? Znasz aktywność, która każdemu podniesie poziom adrenaliny? Podziel się nią z nami i wygraj wyjazd w polecane przez ciebie rejony - jako członek Ekipy EkstRemalnej oraz zgarnij nagrodę, jeden z pięciu rewelacyjnych zegarków sportowych z GPSem - Garmin Forerunner 25!

Marzysz o wysokogórskiej wspinaczce, o skoku ze spadochronem, o nurkowaniu wrakowym w Bałtyku... Marzysz o czymś, co nam nawet nie przychodzi do głowy, a ty nie masz możliwości lub okazji tego zrealizować?

Pozwól, że spełnimy twoje największe, ekstremalne, sportowe marzenie!

Konkurs Ekipa EkstRemalnaKonkurs Ekipa EkstRemalna żródło: Ekipa EkstRemalna źródło: Ekipa EkstRemalna

TUTAJ znajdziesz interaktywną mapę Polski, na którą do dnia 9 września możesz nanosić mniej lub bardziej ekstremalne miejsca, które pozwolą na przeżycie wymarzonej przez ciebie przygody. Wzbogać naszą mapę o miejsce, w które chciałbyś wyjechać. Zobacz też o czym marzą ci, którzy już nanieśli swoje punkty na mapę .

Opisz w kilku słowach wybrane przez ciebie miejsce, dodaj jego zdjęcie lub zdjęcia (maksymalnie pięć zdjęć, każde wielkości do 3 MB, format jpg), koniecznie zaznacz dokładnie to miejsce na mapie, wybierając odpowiednie województwo oraz zostaw namiary na siebie.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięć najciekawszych. Wszystkie pięć osób wyróżnionych przez jury zostanie nagrodzonych rewelacyjnymi sportowymi zegarkami Garmin Forerunner 25 ,

Garmin Forerunner 25 HRGarmin Forerunner 25 HR fot. Garmin fot. Garmin

a jedna z nich, której pomysł spodoba się członkom Ekipy EkstRemalnej najbardziej, spełni z nami swoje marzenie. Pomysłodawca zostanie członkiem naszej Ekipy i w pierwszy weekend października pojedzie z nami na wyjazd w polecane miejsce.

Znasz fantastyczne miejsce z zapierającymi dech w piersiach widokami, w którym można wykonywać ekstremalne aktywności? Chcesz zostać członkiem Ekipy EkstRemalnej i pojechać z nami na niezapomniany wyjazd? Zgłoś się już teraz, przygoda czeka!

Weź udział w konkursie!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu