Katarzyna Glinka o swojej pasji do ekstremalnych sportów: "Mam w sobie pozytywnego wariata!" [WYSPORTOWANI]

Katarzyna Glinka, aktorka telewizyjna i teatralna oraz ambasadorka marki Renault, była go¶ciem Damiana B±bola w kolejnym odcinku "Wysportowanych".

Podczas treningu w Hangarze 646 aktorka zdradziła m.in. sekret swojej fantastycznej figury, opowiedziała o diecie oraz najbardziej ekstremalnych sportowych wyzwaniach, jakich podejmowała się w życiu. - Nie boję się nowych zadań. Próbowałam nawet łyżwiarstwa figurowego. Pozwoliłam się podnosić łyżwiarzowi i raz skończyło się to bardzo groĽnie. Spadłam na lód, uderzyłam klatk± piersiow±, byłam póĽniej reanimowana, ale mimo to nie bałam się ponownie wej¶ć na lód. To ¶wiadczy, że mam gdzie¶ w sobie pozytywnego wariata.

Katarzyna Glinka i Damian B±bolKatarzyna Glinka i Damian B±bol Katarzyna Glinka i Damian B±bol Katarzyna Glinka i Damian B±bol

>Filigranowa aktorka wiele razy udowadniała, że nie straszne s± jej nawet najbardziej wymagaj±ce konkurencje. Na swoim koncie ma również start w triathlonie na dystansie połowy Ironmana, czyli 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21 km biegu. - Próbowałam też windsurfingu, kitesurfingu, nie boję się też szaleć na nartach i zjeżdżać po ekstremalnych szlakach. Lubię prędko¶ć! - mówiła Katarzyna Glinka.

¦LED¬ KATARZYNĘ GLINKĘ NA INSTAGRAMIE I FACEBOOKU !