Najlepsze kaloryfery modelek fitness

W Internecie aż roi się od zdjęć idealnie wyrzeźbionych kobiet. Ich ?kaloryfery? robią furorę w sieci i motywują miliony osób na całym świecie do treningów. O ile kiedyś temat wyrzeźbionego ciała był owiany tajemnicą, dzisiaj modelki fitness chętnie dzielą się swoimi sposobami na to, jak zrobić sześciopak. Poniżej przedstawiamy cztery liderki wśród umięśnionych kobiet ze świata fitnessu.

Anllela Sagra

Anllela Sagra to młoda modelka fitness i trenerka personalna z Kolumbii. Ta 22-latka może pochwalić się lepiej wyrzeźbionym brzuchem niż niejeden wysportowany mężczyzna! Trenuje pięć razy w tygodniu. Jej treningi składają się głównie z ćwiczeń siłowych. Za priorytet na treningu stawia sobie brzuch i pośladki.

Anllela na co dzień suplementuje się koktajlami proteinowymi. Przyznaje, że raz na jakiś czas zdarzają jej się niewielkie odstępstwa od diety w postaci tzw. cheat meal’ów, pod warunkiem, że na co dzień pilnuje wszystkich posiłków.

Anllela SagraAnllela Sagra https://imgur.com/r/hardbodies/cVVAaHf

Michelle Lewin

Michelle Lewin to prawdziwa gwiazda fitnessu. Pięć razy w tygodniu trenuje na siłowni. Jej plan treningowy jest podzielony na poszczególne partie ciała. Do każdego ćwiczenia Michelle dodaje obciążenie w postaci hantli, sztangi czy kettlebell. Jej cel treningowy to budowanie masy mięśniowej.

Jadłospis Michelle składa się z 7 posiłków.  Dzień zawsze rozpoczyna od owsianki. Swoją dietę opiera na takich składnikach jak wołowina, kurczak, ryż paraboiled, ryby i warzywa. Dodatkowo, Michelle suplementuje się witaminami i odżywką białkową.  

MichelleMichelle Salomon Urraca

Massy Arias

Massy Arias to trenerka personalna z Dominikany. Sport pozwolił jej wyjść z depresji. Dzisiaj pokazuje, że ciężką pracą można osiągnąć każdy cel. Dieta trenerki składa się z sześciu posiłków. Na swoim Instagramie często podaje przepisy na swoje posiłki.

Massy Arias ceni sobie różnorodność w ćwiczeniach. Jej ulubione treningi to trening oporowy, trening HIIT, gimnastyka i joga.

Massy AriasMassy Arias https://pl.pinterest.com/mojilouha/massy-arias/

Paige Hathaway

Paige Hathaway to motywatorka, trenerka personalna i autorytet kobiet z całego świata. Na Instagramie obserwują ją prawie 4 miliony ludzi.

Trenerka zawsze podkreśla, że odpowiednia dieta to podstawa, jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej. Zaleca jedzenie trzech głównych posiłków i dwóch przekąsek pomiędzy nimi. W swojej diecie ma dużo białka, ponieważ jak mówi, jest to jej paliwo do regeneracji i wzrostu mięśni po intensywnym treningu. Jej ulubiona przekąska między posiłkami to jogurt naturalny z bananem, orzechami i odżywką białkową. 

Przyznaje, że najwięcej pracy musiała włożyć w budowanie mięśni dolnych partii ciała. Najbardziej lubi trening barków i ramion.

PaigePaige https://au.pinterest.com/pin/319051954832223120/