Ekipa EkstRemalna nie zwalnia - zobaczcie co będzie działo się w tym roku

To już druga edycja Ekipy EkstRemalnej. Jak w każdym sequelu musi być jeszcze lepiej, dużo bardziej i więcej niż w pierwszej części. Zobaczcie co zaplanowaliśmy w drugiej odsłonie naszej akcji.

Ekipa EkstRemalna, czyli sześć niezwykłych osób, które ruszają w Polskę na pokładach dwóch samochodów: Magda, Franek i Michał w Renault Kadjar oraz Marlena, Dominik i Damian w Renault Captur . Ich celem jest przeżycie niezwykłych, ekstremalnych, sportowych doznań, które zapadną w pamięć na długo, dzięki bogatym relacjom foto/video, nie tylko samym uczestnikom tych wyjazdów . Oto co planuje w tym roku Ekipa EkstRemalna :

Garmin Iron Triathlon w Elblągu

Zaczynamy mocno, od sprawdzenia naszej wytrzymałości. W połowie lipca Ekipa 1 pojedzie Renault Kadjarem do Elbląga by zmierzyć się z dystansami 1/4 i 1/8 IM na Garmin Iron Triathlon. Liczymy na dobrą pogodę, wiatr w plecy i sprzyjające prądy rzeki Elbląg.

planowany czas: 16-17 lipca

Relacja z tego wydarzenia

Maraton rowerowy MTB w Gizewie

Kolarstwo górskie to dyscyplina, która wywodzi się z gór, zjechała na niziny, a my chcemy ją odkryć w pagórkowatych okolicach Warmii. Razem z profesjonalną drużyną kolarską RENAULT pojedziemy do stolicy woj. warmińsko-mazurskiego, gdzie zrobimy profesjonalny trening kolarski. Następnie weźmiemy udział w maratonie rowerowym z cyklu Mazury MTB - "Na Granicy Mazur" w Gizewie.

planowany termin: 13-14 sierpnia

Relacja z tego wydarzenia

Loty paralotnią w Międzybrodziu Żywieckim

Latanie było odwiecznym marzeniem ludzkości. Nic dziwnego, że my też chcemy oderwać się od ziemi. Pojedziemy do szkoły paralotniarskiej w Międzybrodziu Żywieckim by poczuć wolność, jaką daje tylko samodzielny lot paralotnią. Na loty zabierze Ekipę 1 Renault Kadjar

planowany termin: 27-28 sierpnia

Relacja z tego wydarzenia

Rejs katamaranem po Bałtyku

Renault Kadjar zabierze nas nad morze, by pod okiem kapitana Paszke Ekipa 1 spróbowała swoich sił na Bałtyku. We wrześniu odbędziemy rejs dwukadłubowcem po, mamy nadzieję, wzburzonych wodach naszego morza. Chcemy zmierzyć się ze słynną krótką bałtycką falą i zobaczyć jakie z nas wilki morskie.

planowany termin: 17-18 września

Relacja z tego wydarzenia

Wyjazd konkursowy

Konkurs rozwiązany, a więc wiemy gdzie jedziemy. Naszemu Jury najbardziej spodobała się propozycja Marzeny z Tomaszowa Mazowieckiego, która chciałaby pojechać na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim! Zatem jedziemy!

planowany termin wydarzenia: 1-2 października

Relacja z tego wydarzenia

Puchar Polski Psich Zaprzęgów w Witowie

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, który jednak oprócz bezgranicznej miłości nie daje od siebie zbyt wiele. Ekipa 1 dotrze do psów, które tak jak ludzie, pracują na swoje życie, jednak w przeciwieństwie do większości z nas, im ta praca sprawia wielką przyjemność. W Witowie, w połowie października odbywają się zawody psich zaprzęgów, zaliczane do rangi Pucharu Polski. Nie może nas tam zabraknąć.

planowany termin wydarzenia: 22-23 października

Zapowiedź tego wydarzenia

Bieg Niepodległości w Warszawie

Bieg Niepodległości to jednocześnie wielkie biegowe i narodowe święto. Będziemy tam, by tworzyć największą w Polsce biało czerwoną flagę, w ten sposób świętując 98 rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Tego wydarzenia nie chce przepuścić żaden członek Ekipy EkstRemalnej, dlatego na Bieg Niepodległości wybiorą się obie Ekipy.

planowany termin wydarzenia: 11 listopada

Narciarski freeride w Tatrach

Jazda na nartach to wolność. A nie ma większej wolności jazdy niż freeride. Spróbujemy jazdy na nartach poza trasami. Zanurzymy się w puchu i poczujemy się jak prawdziwi eksploratorzy, którzy jeżdżą po śniegu, po którym jeszcze nikt nie jeździł.

planowany termin wydarzenia: 14-15 stycznia