Dostrzeżesz na tym zdjęciu narciarza? Niezwykły wyczyn Jeremiego Heitza

Czterotysięczny szczyt w Alpach Pennińskich, leżących blisko granicy szwajcarsko-włoskiej, stał się areną niezwykłego wyczynu Jeremiego Heitza. 27-letni narciarz ekstremalny zjechał z tej prawie pionowej góry!
mapa mapa źródło: dailymail.co.uk

Nieposkromiony 4-tysięcznik

W Europie jest wiele miejsc, w których można dokonywać ekstremalnych. Wciąż istnieją szczyty, których jeszcze nikt nie poskromił... 4000 metrowa góra w Alpach Pennińskich, leżących blisko granicy szwajcarsko-włoskiej, należy właśnie do takich miejsc.

Jeremie Heitz Jeremie Heitz fot: RedBull

Jeremie Heitz

27-letni narciarz ekstremalny ze Szwajcarii zajął w tym roku dziewiąte miejsce w zawodach freeride'owych cyklu World Tour. Narciarstwo uprawia odkąd skończył dwa lata. Jego wieloletnie doświadczenie pozwala mu na dokonywanie na nartach rzeczy praktycznie niemożliwych dla zwykłych śmiertelników. Takich, jak ta...
ekstremalny zjazd ekstremalny zjazd fot. Redbull

Gdzieś na tym zdjęciu jest Jeremie...

Heitz zmierzył się z prawie pionową ścianą w maju tego roku, ale Red Bull - który prowadził ten projekt - ujawnił materiał z tego zdarzenia dopiero 19 października. Jesteście w stanie dojrzeć narciarza na tej fotografii?

Jeremie Heitz na pionowej ścianie Jeremie Heitz na pionowej ścianie fot. Redbull

Tu jest Jeremie!

Nie? Pomożemy Wam. Udany zjazd Jeremiego Heitza należy do jednych z najbardziej ekstremalnych wyczynów narciarskich tego roku.

Jeremie Heitz - zjazd ze szczytu Jeremie Heitz - zjazd ze szczytu fot. Redbull

Życie na 200%

Heitz jest typem człowieka, który nie odmawia nowych wyzwań. Żyje na 200 procent - co udowodnił swoim ekstremalnym zjazdem. Jakie następne wyzwanie przed nim? Czekamy!