Renault CAPTUR - komfort i modularność

Renault
22.07.2016 11:45
RENAULT CAPTUR

RENAULT CAPTUR (fot. Renault)

Poczuj ekstremalne doznania z jazdy. Poznaj wyjątkowe cechy crossovera Renault CAPTUR i żyj pełnią życia.

Wybierz rozwiązania, które sprawiają, że aktywne życie staje się łatwe. Zapakuj do swojego Renault CAPTUR wszystko czego potrzebujesz podczas swoich przygód.

RENAULT CAPTURfot. Renault

Korzystaj ze sprytnych rozwiązań zastosowanych w bagażniku o pojemności do 455 litrów. Jego wielopołożeniową, wyjmowana podłoga pokryta jest gumą łatwozmywalną. Podniesiona do poziomu progu bagażnika pozwala ukryć przed spojrzeniami z zewnątrz przedmioty, których nie chciałbyś eksponować. W położeniu dolnym zapewnia ona dodatkową, bardzo praktyczną przestrzeń ładunkową!

RENAULT CAPTURfot. Renault

Konfiguruj przestrzeń według swoich potrzeb i tak jak masz na to ochotę. Tylna kanapa składana w układzie 1/3-2/3, z regulacją w przód i tył w zakresie 16 cm, nie tylko zapewnia większy komfort pasażerom siedzącym z tyłu, lecz pozwala również zwiększyć pojemność bagażnika.

RENAULT CAPTURfot. Renault

Na miejscu i pod ręką umieścisz wszystkie przedmioty codziennego użytku dzięki szufladzie "Easy Life". 3 butelki o pojemności 1,5 l, laptopa, pudełko chusteczek higienicznych, instrukcję obsługi samochodu, pudełko zapasowych żarówek, torebkę i wiele więcej. Genialna i praktyczna.

Baw się przestrzenią, nie daj się ograniczać i przeżyj ekstremalne emocje prowadząc Renault CAPTUR.

  • Renault CAPTUR >
  • Renault KADJAR >

RENAULT CAPTUR

Czekamy na Twoje opinie!

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.