Katarzyna Glinka o swojej pasji do ekstremalnych sportów: "Mam w sobie pozytywnego wariata!" [WYSPORTOWANI]

Damian Bąbol
20.02.2017 19:06
Katarzyna Glinka, aktorka telewizyjna i teatralna oraz ambasadorka marki Renault, była gościem Damiana Bąbola w kolejnym odcinku "Wysportowanych".

Podczas treningu w Hangarze 646 aktorka zdradziła m.in. sekret swojej fantastycznej figury, opowiedziała o diecie oraz najbardziej ekstremalnych sportowych wyzwaniach, jakich podejmowała się w życiu. - Nie boję się nowych zadań. Próbowałam nawet łyżwiarstwa figurowego. Pozwoliłam się podnosić łyżwiarzowi i raz skończyło się to bardzo groźnie. Spadłam na lód, uderzyłam klatką piersiową, byłam później reanimowana, ale mimo to nie bałam się ponownie wejść na lód. To świadczy, że mam gdzieś w sobie pozytywnego wariata.

Katarzyna Glinka i Damian BąbolKatarzyna Glinka i Damian Bąbol

>Filigranowa aktorka wiele razy udowadniała, że nie straszne są jej nawet najbardziej wymagające konkurencje. Na swoim koncie ma również start w triathlonie na dystansie połowy Ironmana, czyli 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21 km biegu. - Próbowałam też windsurfingu, kitesurfingu, nie boję się też szaleć na nartach i zjeżdżać po ekstremalnych szlakach. Lubię prędkość! - mówiła Katarzyna Glinka.

ŚLEDŹ KATARZYNĘ GLINKĘ NA INSTAGRAMIE I FACEBOOKU!

  • Renault CAPTUR >
  • Renault KADJAR >

RENAULT CAPTUR

Czekamy na Twoje opinie!

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.

Najczesciej czytane